Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aki gyesen van kisgyerekkel,...

Aki gyesen van kisgyerekkel, nektek nem becsuli le a munkatokat a parotok?

Figyelt kérdés

Itthon vagyok a gyerekkel a nagy hazban, hatalmas udvarral. Minden hazimunkat es kerti munkat en csinalok szinte, emellett minden nap fozok, minden nap jo minosegu meleg etel van. A gyereket tomegkozlekedessel cipelem mindenfele programra.

Ehhez kepest mindig megkapom h "csak" itthon vagyok, es hogy nem en keresem a penzt, es hogy cserelne velem a parom. O neha eljar sportolni, talalkozni a barataival, en soha sehova nem megyek. Itthon szoktam heti parszor fel orat edzeni, meg erre is beszol hogy "neked minden nap van idod edzeni".

Annyi hazimunkat csinal, hogy bedobja a mosogepbe a szennyest es neha vegigtolja a lakason a porszivot. Tenyleg sokat dolgozik, de nem erzem ugy, hogy en kevesebbet. Hetvegen is tiszta seb a kezem a kb ferfiaknak valo kerti munkatol, de o azt mondha hogy szerinte ez konnyu, en valasztottam hogy kint legyek amig o vigyaz a gyerekre. Tenyleg en valasztottam, mert szerettem volna a levegon lenni, de nem igaz hogy ennyire le kell becsulni.

Ha fozok, mar meg sem koszoni, pedig direkt a kedvenc gasztrobloggerei fogasait fozom sokszor. A gyereknevelesre meg csak rohog, hogy az annyira konnyu, o biztos nem panaszkodna ha "csak azt" kene csinalni.


2018. ápr. 14. 20:18
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha az én férjem ilyen lenne, már nem lenne a férjem.

Azért csinálja, mert hagyod.

Tipikus here Herold, aki azt gondolja, hogy mindent megtehet, mert pénisz nőtt a lábai közé.

2018. ápr. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha velem lenne ilyen a ferjem,elso korben olyat ravernek,hogy ott is fordulna ahol kanyar sincs.. Aztan szepen ott hagynam neki a gyerekunket ,hogy lehet utanam csinalni.. Ha nem tetszik,akkor meg az ajto arra van. Senkinek nem lennek a labtorloje. De hala isten az en parom egy angyal akinek ez eszebe se jutna.
2018. ápr. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem kőművesként dolgozik, ami lássuk be, nem egy egyszerű munka, de így is szinte minden nap elmondja, hogy milyen ügyes vagyok, mert mekkora meló a babánkat nevelni, plusz rendbe tartani a házat, stb.
2018. ápr. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Nincs egy tavolabbi barátnő-rokon, akit vagy 2 -3 napra meglatogatnal? Egyedul!

Kaját ne hagyj, fozzon es 24 oraban ove a gyerek.

Egyebkent előttem irokkal egyetertej.

Teljesen alabecsul teged, ami nem normalis.

Hazimunka 30 szazalekat ra hagynam melo mellett is.

Menj vissza dolgozni ahogy tudsz, onnantol az otthoni meló es a gyerekkel valo programok szigoru felet koveteld meg magadnak

2018. ápr. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Pfff... Gyerek előtt is ilyen volt, akkor miért csodálkozol? Ez nem csak neked szól, hanem minden nőnek, aki csak néz, de nem lát!

Egyszer próbált nekem is beszólni a párom, még bőven a gyerek előtt. Na azt nem tette zsebre, amit tőlem kapott... Gyorsan észhez tért, sőt ha valaki(anyós) próbálna meg csipkelődni, gyorsan helyre is teszi. :D Nem mondom, hogy soha nincs egy fél rossz mondata, de őszintén nekem is van. De biztos nem szültem volna egy olyan embernek, aki nem becsül meg!

2018. ápr. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Hagyd ott szuperaput egy hétvégére a gyerekkel és a házzal, aztán megregulázhat, hogyan kell ezt überfszán csinálni.
2018. ápr. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!