Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aki gyesen van kisgyerekkel,...

Aki gyesen van kisgyerekkel, nektek nem becsuli le a munkatokat a parotok?

Figyelt kérdés

Itthon vagyok a gyerekkel a nagy hazban, hatalmas udvarral. Minden hazimunkat es kerti munkat en csinalok szinte, emellett minden nap fozok, minden nap jo minosegu meleg etel van. A gyereket tomegkozlekedessel cipelem mindenfele programra.

Ehhez kepest mindig megkapom h "csak" itthon vagyok, es hogy nem en keresem a penzt, es hogy cserelne velem a parom. O neha eljar sportolni, talalkozni a barataival, en soha sehova nem megyek. Itthon szoktam heti parszor fel orat edzeni, meg erre is beszol hogy "neked minden nap van idod edzeni".

Annyi hazimunkat csinal, hogy bedobja a mosogepbe a szennyest es neha vegigtolja a lakason a porszivot. Tenyleg sokat dolgozik, de nem erzem ugy, hogy en kevesebbet. Hetvegen is tiszta seb a kezem a kb ferfiaknak valo kerti munkatol, de o azt mondha hogy szerinte ez konnyu, en valasztottam hogy kint legyek amig o vigyaz a gyerekre. Tenyleg en valasztottam, mert szerettem volna a levegon lenni, de nem igaz hogy ennyire le kell becsulni.

Ha fozok, mar meg sem koszoni, pedig direkt a kedvenc gasztrobloggerei fogasait fozom sokszor. A gyereknevelesre meg csak rohog, hogy az annyira konnyu, o biztos nem panaszkodna ha "csak azt" kene csinalni.


2018. ápr. 14. 20:18
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
2 eves koraig vagyok itthon, aztan reszmunkaido es 3tol visszamegyek teljesbe. Mar minden el van intezve a munkaltatoval. De addig is minden nap hallgatom h sz@rt se erek.
2018. ápr. 14. 21:26
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát egyszer azért rendesen kiosztanám...

Az én Férjem nem ilyen,igaz ritkán segit itthon de el sem várom hiszen ugy osztom be az időm h mindent eltudjak végezni amit szeretnék(mondjuk Ő is bármit megcsinál mert a gyerek előtt felesben csináltuk a dolgokat)

Ha pedig olyan lenne mint a tr párod /férjed akkor ugy kiosztanam hogy nem érdekelne mi a véleménye!

És ha visszamesz dolgozni akkor mi lesz?akkor is te fogsz csinálni mindent plusz dolgozol is?

2018. ápr. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
84%

Bocs, kérdező, NEM neked szól személyesen, hanem kb minden hozzád hasonlóan rossz kapcsolatban élőnek és gyermeket nevelőnek.


De nem hiszem el, hogy nem ismertétek eddig meg a férjeteket. Nem hiszem el, hogy nőként nincs igényetek a gobdoskodásra. Nem hiszem el, hogy amíg mindketten dolgoztatok, addig sosem kaptatok beszólást, vagy nem vettétek észre, ha rátok maradt a házimunka teljesen. Nem hiszem el, hogy sosem láttátok a párotokat gyerekkel...


Nem azért, hogy magamat vagy a férjemet fényezzem, de basszus, az első randinkon lejött, hogy mennyire gobdoskodó típus. Összeköltözéskor az derült ki, melyik fajta házimunkában ügyes, amihez kedve is van. Ha gyereket látott, mibdig mosolygott, csillogó szemmel mesélt ismerősei babáiról. Még tervben sem volt, hogy gyerekünk lesz, csak a távoli jövőben, de már tudtam, hogy fantasztikus apa lesz. És az is lett.


Tudom, ez most már nem segít, de könyörgöm: gobdolkozzatok már el a kapcsolatotokon és a férjetek személyén, mielőtt babázásba fogtok!

2018. ápr. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Mindig elcsodálkozom itt a gyakorin, hogy értelmesnek tűnő nők milyen alja férfiaknak képesek gyereket szülni. Nem, nem normális, hogy lenézi a munkádat. Normális férj felnéz a feleségére, pl az enyém is.
2018. ápr. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Gyerek elott is ez volt amugy. En kozelebb dolgoztam, o meg tavolabb es 9-10 orat is bent volt. Kb dupla annyit is keresett mindig mint en. Akkor is minden hazimunkat is en csinaltam mert en ertem haza kicsit elobb es "en vagyok a no". Kerteszunk is volt de mar nem futja ra, mindent en csinalok. Gyerekszoba se volt mert az uresen allt, ritkan vendegek aludtak csak ott. Szoval plussz tobbszaz negyzetmeter. Az etelt se kellett ugy atgondolni mint igy kisgyerek mellett.

Szoval nem uj keletu problema, csak regen nem tunt fel annyira...

2018. ápr. 14. 23:14
 16/26 anonim ***** válasza:
79%
De akkor mi a válaszod arra, hogy miért szültél egy szar kapcsolatba?
2018. ápr. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk igy alalkult,hogy 4 honapos koruk körül mentem vissza dolgozni, addig sem mondott ilyeneket, de sosem felejtem el, kb 3 napja volt itthon a 4 évessel és a 4 honapossal mikor hazaértem és üldögélt a lépcsön.

Kérdeztem töle,hát te,mire ö ...szeretne dolgozni menni inkább..;) szerencséje volt,mert egy hetet vigyázott rájuk,utána anyukám segitett..


Azota még többet dolgozik itthon is házimunkában is

2018. ápr. 15. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
91%

17-es vagyok,mindenképp komolyabb gond vsn nálatok, kommentjeid alapján.


Bocsi,de valoszinüleg gyerek elött is lenézett, és én biztosan nem csinálnám a kertet egyedül...

2018. ápr. 15. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
94%

Hát, úgy kiosztanám, hogy azt is megbánná, hogy megszületett, majd mondanám, hogy vegyen ki szabit egy hétre, én lelépek minden nap 8-18-ig, és meglátjuk, hogy neki hogy megy. Amikor meg hazaérnék oltanám, mint a sz'rt, hogy miért nincs friss kaja, miért poros a polc, miért gazos a kert stb.

És megmondanám neki, hogy hacsak nem nettó 800.000 ft-ot hoz haza, hogy abból tudjuk fedezni a bejárónőt és a kertészt, akkor kussoljon, és ne verje a nyálát arra a sz'ros 200ezerre (kb. ennyit kereshet, ha már nem futja kertészre).

Majd közölném, hogy ha nem változtat, akkor válok. (Már most megmondom, hogy nem fog változni.) Mondjuk alapból nem mentem volna hozzá egy ilyen alakhoz.


A következő lépése az lesz, hogy egy év múlva, amikor már tök tropa vagy, akkor talál valakit és megcsal/elhagy, mert te állandóan fáradt vagy és nem nézel ki úgy, mint a végzet asszonya és nem pörögsz a farkán minden este, és még te leszel rossznak beállítva, majd jössz ide sírni, hogy hát hogy tehette, mert te megtettél érte mindent. Na, igen, itt bsztad el.

2018. ápr. 15. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó nagyon jól megírta.Én is azt érzem,hogy valami ilyesmi lesz
2018. ápr. 15. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!