Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Autista borzalmas hisztis...

Autista borzalmas hisztis gyerekkel mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Barhol vagyunk mindig kitalal valamit amiert visit.Ha lat egy masik gyereket az adja oda azt a jatekot.Aztan ha indulni kell o direkt elfut.Felveszem.berakom a kocsiba ezert utana fel orat visit.Nincs senkim nem birom mar tovabb.
2018. ápr. 22. 17:10
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Annyira megbanom hogy kiirok ide egy kerdest!A hulyeje ideirja hogy a kerdezo meg sem probalja!Amikor 1000 helyen voltam vele!Nincs szakember!A korai fejleszto pedagogiai szolgalatnal nincs autista gyogypedagogus!Kormend illetekes!Mashova nem vihetem!Amikor ilyet olvasok hogy a kerdezo megse probalja...huuu inkabb nem jovok fel tobbet ide

..idegesito ostoba tudatlan emberek tomege....

2018. ápr. 22. 20:50
 12/27 anonim ***** válasza:
23%

Akkor jajongj.

Mi felhordjuk 400 km-re Pestre a gyereket havonta, illetve 50 km-re heti szinten, ráadásul vonattal, mert kocsink sincs. Aki akar, annak megy.

2018. ápr. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
87%
12, mit nem értesz azon, hogy egyedül van? Nincs társa, aki pénzt keres, amíg ő a gyereket hurcolja, talán autója sincs. Kva könnyű ám pofázni...
2018. ápr. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
87%

Tényleg rá kell szánnod magad az utazásra, mert minél később kezditek a fejlesztést, annál nehezebb dolgod lesz.

A másik, hogy neked is kéne segítség, mert egyedül óriási terhet cipelsz. Akár pszichológus. A helyedben én bemennék a helyi családsegítőhöz. Biztos tudnak valamit segíteni!

2018. ápr. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
84%
Esetleg valami alapítvány nem tud segíteni? Akár utaztatásban, akár kiküldött segítővel vagy ilyesmi? Ha próbáltad már, akkor elnézést, csak egy ötlet volt. Biztos nehéz lehet, kitartást kívánok, remélem, megoldódik a probléma.
2018. ápr. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
57%

13, van kocsija, maga írta.

Ez pedig nem az a helyzet, amiben síránkozni lehet. A korai fejlesztés elengedhetetlen, különben beleőrül az anya is.

A gyerek érdeke, az ő érdeke is. Nincs helyben, menjen utána. Költözzön, ha kell, keressen máshol munkát. Ha helyben nincs segítsége, mégis mi tartja vissza? Máshol se lesz, de fejlesztés pedig igen.

2018. ápr. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
latatlanban megint megmondtad a tutit.Fogalmad sincs az eletemrol.Jol keresek a munkahelyemen igy fent tudom tartani a gyerekemet teljesen egyedul.Szerinted felmomdom az allasomat hogy Pestre koltozzek valami olyan allas miatt amibol a hid ala mehetek?Nincs diplomam csak.erettsegim.Szoval hetente utazzak 750 kmt a fejlesztes miatt.Es mikor ha szabad kerdeznem ha hetfotol pentekig dolgozok?
2018. ápr. 22. 23:50
 18/27 A kérdező kommentje:

Ez a sok megmondo ember itt..

dobbenet

2018. ápr. 22. 23:51
 19/27 A kérdező kommentje:

Es igen olyan.allasom van amilyen soha tobbet nem.lesz..ha felmondok...ezt csak en tudhatom...egy veleten folytan kerultem be diploma nelkul


.szoval a fiam.biztonsaga erdekeben.soha nem mondhatok fel

2018. ápr. 22. 23:54
 20/27 anonim ***** válasza:
61%
De akkor nem értem, hogy most mit kérdezel? Mindenki azt írta hogy a gyerekednek segítségre van szüksége, de azt nem hogy hajlandó megadni neki, akkor most mit vársz mit válaszoljunk?
2018. ápr. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!