Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tetovalt anyukak, mit szolt a...

Tetovalt anyukak, mit szolt a kisgyereketek a tetovalasokhoz?

Figyelt kérdés

Nekem van sok, fiatalkent szoszerint minden hulyeseget magamra varrattam. Angol szovegek, mintak...akinek hasonlo van, mit szolt a gyerek? Megkerdezte hogy mit jelent? Tetszett neki vagy azt mondta csunya? Vagy hogy o is akar?


Igaz en nagyon szeretem mindet, de kicsit aggodok hogy mit fog szolni. Meg csak masfel eves, nezegetni, tapogatni szokta oket.


2018. ápr. 27. 22:18
1 2
 1/16 Metionin ***** válasza:
90%
Nekem nincs gyerekem (tetkók igen) de szerintem neki tök természetes lesz hgy anya ki van varrva. Később biztosan megkérdezi majd hogy mit jelent, hogyan készült de szerintem ebben semmi rossz nincs. Az enyémet is nézegetik a gyerekek, de sohasem tapasztaltam még, hogy negatívan ítélkezzenek miatta. Sajnos a szülők már problémásabbak. Amúgy én gyerekként nagyon menőnek tartottam azt hogy valaki rajzokkal a bőrén mászkál és már kisiskolásként tudtam, hogy egyszer nekem is lesz.
2018. ápr. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kicsik. Nezegetik. Neki ez lesz a termeszetes. Meg sok mas emberen is lathat majd. Nagyobb koraban biztosan lesz velemenye, de nem ettol itel majd meg
2018. ápr. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
21%

Igaz ami rajtam van az csak árva szemhéjtus de egy kislány abdzolut nem értett semmiféle válaszom arra mikor megkérdezte miert huzok csikot a szememre :) mondtam én, hogy kulturánk,smink, kiemeli a szemet, stb,akkor is csak nezett tovább csodálkozva értetlenül. Azota felnőtt és ő is sminkel. (Exem pici uncsitesoja, a szemünk elott nőtt fel)


Az én gyerekem pedig szimplan csak utanoz a beléjuk kodolt tanulasi folyamat miatt hogy mindent tudjanak a felnőttektől evolucios életbenmaradas okán ahogy a kiskacsa az anyjuktol tanul. Szoval ha nem figyelek, filccel rajzolja a homlokát.Jelenleg azt hiszi az arcomra rajzoltam es neki is lehet akkor

2018. ápr. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Lányom még csak 3 éves. Kérdezgette, hogy ki rajzolta rám és mikor és hogy mikor fog lejönni :D Igazából neki nem tetszenek saját elmondása szerint, az ő ízlése a pillangó meg a pónik, rajtam meg nem ilyen tetoválások vannak. Ő is állandóan kér tetoválást, szinte mindig van rajta csillámtetkó vagy lemosható, nem tudom miattam-e.
2018. ápr. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

En mindog akkor tetovaltattam, amikor csalodas ert, igy a rajtam levo szovegek elegge depresszivek...szoval mit mondjak, ha megkerdezi mi van odairva? Ez a nagy dilemmam...

A minta tetovalasokat talan konnyebb lesz megmagyarazni, mert azok amugy szepek, muveszileg is.

2018. ápr. 27. 23:08
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
A nagyfiam 3 éves volt, amikor válltól könyékig kivarrattam az egyik karom. Nézegette egy darabig, de ennyi. Már tíz éves, nem foglalkoztatja, ott van, kész. A kicsi 2 éves, neki a világ legtermészetesebb dolga, egyáltalán nem izgatja, hogy van, vagy hogy mit ábrázol.
2018. ápr. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
2 lányom van és 10 tetkóm. Kicsi 3, nagy 7 éves. Nekik tetszenek. Mind a születésük után készült, felnőtt fejjel ment el az eszem 😁. Tudják, hogy melyik mit jelent. Mind "boldog" tetkó és imádom őket.
2018. ápr. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még nincs sajnos pedig sok éve tervezem, de apukájának van több is. Különösebben nem foglalkozott vele a gyerek. Amikor kicsi volt nézegette, de ennyi.
2018. ápr. 28. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a nagyobbik a fiam nevének kezdőbetűje van illetve egy motiváló mondat amely szerint élem az életem. Gyerkőcnek tetszik hogy rajtam van a betűje :) A másikkal őt is szoktam bátorítani ha valamit felad(na) :)

Kisebbikem még baba, szoptatás után az ő betűje is felkerül.

2018. ápr. 28. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmit :). Ezt szokták meg, nekik normális, hogy anya összevan firkálva. Néha megnézik és ennyi. A 2 nagyobb szokott kérni tetkós rágót, akkor nekik is van :)
2018. ápr. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!