Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tetovalt anyukak, mit szolt a...

Tetovalt anyukak, mit szolt a kisgyereketek a tetovalasokhoz?

Figyelt kérdés

Nekem van sok, fiatalkent szoszerint minden hulyeseget magamra varrattam. Angol szovegek, mintak...akinek hasonlo van, mit szolt a gyerek? Megkerdezte hogy mit jelent? Tetszett neki vagy azt mondta csunya? Vagy hogy o is akar?


Igaz en nagyon szeretem mindet, de kicsit aggodok hogy mit fog szolni. Meg csak masfel eves, nezegetni, tapogatni szokta oket.


2018. ápr. 27. 22:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekek feltétel nélkül szeretik és elfogadják a szüleiket. Én is aggódtam apróságokon (pl sokszor műtöttek és a hasam nagyon nem szép, tele hegekkel és lóg is), de a kisfiam a múltkor mikor öltöztem odabújt, megsimogatta a hasam és azt mondta, hogy "odabent voltam, növekedtem, ugye? Nagyon szép vagy anya". 4 éves, de nagyon kedves hozzám, pedig nem úgy nézek ki, mint más, akiket látott, nagyik vagy apa.
2018. ápr. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha majd rakerdez akkor megmondhatod hogy anya eletenek egy bizonyos terkepe van felirva/rajzolva. Az o szintjenek megfeleloen kommunikalva.

Magyarazkodni nem kell mert kicsi. Ha nagy lesz meg majd ugyis erti a dolgokat max nem ert vele egyet

2018. ápr. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nekem nincs, csak apának, egy nonfiguratív valami a karján, de sose kérdezték a gyerekek, hogy mit jelent, mi az stb. Nekik teljesen természetes, hogy az ott van. A kicsi 3 éves néha bepróbálkozik, hogy lemossa apa kezéről :D
2018. ápr. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ez neki a megszokott, mármint érted ha mondjuk pl. kék a hajad, születése óta, akkor neki az a természetes, hogy anya haja kék, hiszen sose látott máshogy... szerintem a tetoválás is ilyen, így szokott meg téged, és milyennek lássa egy picur az anyuját, ha nem szépnek?

Amúgy a csillámtetkóról tuti nem a szülő tetoválásai tehetnek, az unokahugom is folyton csillog a maga hat évével, pedig nálunk senkinek nincs rendes tetoválása... (csillámtetkó viszont rajtam is gyakran van, elirigyeltem tőle )

2018. ápr. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

2 kisebb tetoválásom van, és egy szemöldök piercingem, 8 és 6 évesek a fiaim.


Nekik ez a természetes kinézetem, hiszen születésüktől fogva így ismernek, ezért különösebben sosem foglalkoztak egyikkel sem. Nem mondják, hogy tetszik - nem tetszik, azt sem, hogy esetleg később ők is szeretnének, ez majd elválik. Az oviban a többi kisgyerek szokott inkább kérdezgetni róluk, főleg a kislányokat érdekli, hogy miért van "fülbevaló" a szemöldökömben:).

2018. ápr. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
5 és 7 évesek a gyerekeim. Talán 1-2x kérdezték meg, hogy mik azok, de nem igazán érdekli oket. Másokon is látnak tetkókat, ráadásul így ismertek meg, szóval nem téma nálunk.
2018. máj. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!