Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kétórás vonatút két kisgyerekkel?

Kétórás vonatút két kisgyerekkel?

Figyelt kérdés
Rokonokat látogatnánk meg, három és majdnem két éves gyermekünkkel. A kicsi húsz percet alig bír megülni a gyerekülésben, így talán jobban viselné.
2018. ápr. 29. 12:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
74%
És mi a kérdés?
2018. ápr. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
79%
Én sem értem a kérdést. De jó utat! :)
2018. ápr. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
63%

szerintem a 2 oras ut meg pont kibirhato ekkora gyerekekkel, ha le tudod oket kotni valamivel. Hazafele siman lehet, hogy elalszanak, ha meg aznap jottok vissza, akkor biztos elnyomja oket a faradtsag.

odafelere vigyel egy kis enni valot, jatekot, mondokazzatok, setaljatok egyet a vonaton. ( addig a ferjed ott marad a csomagokkal es a masik gyerekkel, aztan csereltek. utana szulo / gyerek felallast is lehet valtani, azzal is telik az ido).

azt, hogy hogy fogjak viselni, majd csak a vonaton tudod meg. :D sok sikert.

2018. ápr. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
70%
Nem ertem mi akerdes ?
2018. ápr. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Bocsánat, hogy akkor tényleg jobb a vonat, mint autó? Még nem vonatoztak.
2018. ápr. 29. 12:50
 6/24 anonim ***** válasza:
82%

Szerelkezz fel és 15-20 percenként válts:

Rágnivaló, innivaló, mesekönyv, ha szoktatok haszálni néha, akkor tablet, jegyet az ablak mellé vegyetek, és akkor ki tudnak nézni, lehet keresni sárga taxit, őzet, parabola antennákat (nem tudom, merre utaztok, tájtól függ, ugye :)), vihetsz papírt, színeseket, felírótáblát rajzolni, színezni. Jó ötlet a séta is, de egy felnőtt-egy gyerek kombóban javaslom, mert anarchia lesz belőle. Ami nálunk még bevált az a mágneses játékok, bár a pici mellett ott kell ülni, hogy ne egye meg, de a nagyobb talán már tudna kreálni valamit:


[link]

2018. ápr. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
73%
Talán jobb lesz vonattal menni, mert nem csak ülésre kárhoztatod őket, több a látnivaló is. Viszont alaposan készülj fel az útra mesekönyvvel, társasjátékkal, stb., mert az utazás minden percét mindkét gyereknél neked kell kitölteni! Pl. ha az egyik WC-re megy, mit csinálsz a másikkal? (Ez persze csak akkor érvényes, ha a másik szülő nem utazik veletek).
2018. ápr. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
54%
Jó tanácsot már kaptál, ha vállalkozol egy ilyen útra, akkor mindenképpen felszerelve. Én egy huzamban 2 órás útra nem mennék két ilyen kicsi gyerekkel. A személy vonatok még kényelmesebbek, de az intercity-k, szűkösek, egylégterűek (pelenkacsere pl.) plusz csendesebbek. 1 óra max, amit bevállalnék.
2018. ápr. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ekkorákkal rpsszabb a vonat. Kocsival megtudtok állni bármikor. Ha elkezdenek hisztizni a vonaton a többi utas agyvérzést kap.
2018. ápr. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
71%
Autóban kordában tudod tartani, a vonaton nem kötözheted az üléshez... Én biztos nem indulnék el két ilyen kicsivel vonatozni.
2018. ápr. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!