Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kétórás vonatút két kisgyerekkel?

Kétórás vonatút két kisgyerekkel?

Figyelt kérdés
Rokonokat látogatnánk meg, három és majdnem két éves gyermekünkkel. A kicsi húsz percet alig bír megülni a gyerekülésben, így talán jobban viselné.
2018. ápr. 29. 12:18
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
68%
Én sem vállalnám a vonatot
2018. ápr. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
73%
Mi szoktunk vonatozni két gyerekkel. Munkás, de nem a világvége. Lehet enni, inni, beszélgetni, olvasni, neadjisten mesét nézni, aludni... biztos lesz, amikor cikin hangosak lesznek és biztos lesz, hogy kézenfogva körbe kell velük járkálni. Ha ketten mentek velük, akkor nincs gond a vécére menéssel sem (lehet kapni egyébként papírbilit). Nektek nyűglődés, nekik nagy élmény.
2018. ápr. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
15%
Két óra még egy felnőttnek is sok...
2018. ápr. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
A nagy biztos élvezni fogja, nagyfiú már , érdekli minden. A kicsi aggaszt, de vele kocsival nem indulnánk el, húsz perc autózás után ki akarja kötni magát az ülésből, kínlódik.
2018. ápr. 29. 20:22
 15/24 anonim ***** válasza:
Max. az első 20 perc érdekes, utána már unalom egy ekkora gyereknek.
2018. ápr. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
90%
Egy évesek voltak az ikreim, amikor először mentünk hosszabb útra vonattal, aztán busszal Miskolctapolcára. Két évesek voltak, amikor már egyedül el tudtam velük menni Budapestről mondjuk szombathelyre. Három évesek voltak, amikor Bécsben voltunk, ott is tömegközlekedtünk természetesen. Nyilván fárasztó a szülőnek lekötni a gyerekeket, de azért jó élmények maradtak. Nem tudom, mi a gond, ha sírni kezd, jártok egyet, meg amit a többiek javasoltak, fel lehet erre készülni. Két óra semmi. Hány évesek vagytok ti, a szülők?
2018. ápr. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást! Könyv, logico, rajztábla, tablet, enni-inni lesz nálunk. Nem egy hisztis fajta a kicsi se, csak az autóban való kötöttséget pont nem bírja. Ezért jött képbe a vonat. A kicsi is mondatokban beszél, remélem le tudjuk kötni. 28/32
2018. ápr. 30. 07:35
 18/24 anonim ***** válasza:
55%
Lehet hogy gonosz szülő leszek a szemetekben. Nálunk a nagy fiammal nem volt semmi gond az autós utazással, a pici egy idő után kb. 2 éves volt, rendszeresen nyekergett hogy "besüt a nap", "ő ki akar szállni", "unatkozik". Mígnem egy utazós hétvége után mikor mindegyik nap különböző helyekre mentünk és alkalmanként 1 órát üvöltött mögöttem - másnapra eldurrant a fejem. Megálltam az út szélén, kivettem a gyereket és kérdeztem hogy gyalog óhajtja-e folytatni a hazafelé vezető utat vagy tud csendben ülni az autóban mint más ember?! Van játék, zene, enni, inni, kényelmes ülés, biztonságos autó - mire van még szüksége? Természetesen itthon megbeszéltük a dolgot, mindenki lehiggadt. Többször nem fordult elő hasonló sem, azóta nyugodtan utazik az autóban.
2018. ápr. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Nem kell hosszabb utra vinni ekkora gyereket. Mi mindig az alvás időre tettük az utazást. Autóval, de vonattal is. Így nem volt gond és stressz sem.
2018. ápr. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Hát, gyerek függő, van nyugodt gyerek de ültem már úgy végig a Győr-Budapest távot hogy egy kisgyerek végigsikítozta amit a vonat másik végéből is hallani lehetett...

Az autó annyival jobb hogy bármikor megállhattok, annyira lehet hangoskodni amíg ti elviselitek, nem kell az összes utasra gondolni.

2018. ápr. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!