Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kétórás vonatút két kisgyerekkel?

Kétórás vonatút két kisgyerekkel?

Figyelt kérdés
Rokonokat látogatnánk meg, három és majdnem két éves gyermekünkkel. A kicsi húsz percet alig bír megülni a gyerekülésben, így talán jobban viselné.
2018. ápr. 29. 12:18
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
66%

Kizárt, hogy vonattal menjek... akkor autó azt is kibírja, de a másik oldalról marha idegesítő a vonatutat végigvisító vagy rohangáló kisgyerek, akit úgy a tizedik percben kedvem lenne felrúgni.


Sajnálom, ez van, ha nem tudod 100% lekötni őket, a többi utas hlyét kap.

2018. máj. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Nekem is rémálmom volt mindig is utasként. Sokszor volt ilyenben részem Bp-Szeged vonalon. Heti szinten. Az utazás előtt 1 nappal már szorongtam, mert mindig kifogtam gyerekes utastársakat és nem volt kellemes. :(
2018. máj. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Megjártuk, nagyon jól viselték, a kicsi kétszer sírt kb 10 mpig. Kétszer öt percig kb hangosan énekeltek. Személyvonat volt, nyitott ablakkal marha hangos, senkit nem zavartunk. Oda volt csak fülkés. Jó döntés volt számunkra a vonat, nagyon meleg is volt ma, pozitív kicsengése lett. Aludni nem aludtak, könyv, tablet, rágcsálás ment.
2018. máj. 1. 20:13
 24/24 anonim ***** válasza:
Ja, ha mondod, hogy a régi tipusu, mübőrfotelos, lehuzott ablaku, piszkos, kelet magyarországon még közlekedő kőkorszaki vonattal mentek... Az ember még a saját hangját sem hallja nyitott ablaknál és az utazás időtartama nem a távolság függvénye. Ezeket a vonatokat ismerem, velük még tehenet is lehetne szállítani. Nosztalgikus élmény, de erre mifelénk már rég nem közlekedik lehuzható ablaku vonat. Pedig milyen jó is lenne.
2018. máj. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!