Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves korától mertétek a...

Hány éves korától mertétek a gyereket egyedül kiengedni a kertbe?

Figyelt kérdés
Vagy épp a házban hagyni? Baby phone van meg az ablakból belátni a keret. 4 éves. Egyébként ki még nem engedem, bent már bent merném hagyni..
2018. máj. 5. 14:35
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
90%
Két kisgyereked van és valami mérgező növényt tartast a kertben, azt sem tudod micsoda? Honnan szedte a gyerek? Ha Ilyen felelőtlen vagy akkor inkább ne is engedd ki őket. Az , meg hogy bent hagyod őket te meg kimész az nonszensz.
2018. máj. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
81%
Elsőhöz hasonlóan kicsi udvar .. ugyan még csak egy hónapos a kislányom de gond nélkül kitudok menni az udvarra úgy ,hogy a lakásban hagyom .. simán hallom kint ha sír.. arról nem beszélve ,hogy hála istennek nincs szükségem béb őrre és hasonlókra ..van két kutyánk akik ha már egy kicsit is furán csinál valamit már jeleznek . Az ,hogy mérgező cucc van az udvarotokba igen elgondolkodtató .
2018. máj. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Kint szerintem kevesebb veszélyforrás van mint bent.

4éves volt mikor kertes házba költöztünk és simán jázszott kint egyedül.Persze sokszor ránéztem.

Amikor kertészkedtem ő is kint volt velem nem hagytam bent.vagy játszott vagy segített nekem.

2018. máj. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
85%

3 éves korától már folyamatosan kint lehet egyedül, ahogy az oviudvaron sem fogja mindig valaki a kezét.

Igaz nincs is mérgező növény a kertben ezt nem is értem...

2018. máj. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Mi baja lehet? Osamegy a keriteshez kutyazni es odakap a kutya...


Legyen gyerekbiztos a kerítés


megcsipi egy rovar...


Ez akkor is megesik, ha ott állsz mellette


megeszik valamit amit nem kellene...


Ne legyen ilyen növény a kerben


nagyot esik a csuszdarol,


Oldd meg, hogy ne tudjon felmászni, ha nem vagy ott


megvagja magat valami kerti szerszammal stb


Miért van elől éles kerti szerszám?????

2018. máj. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Gyomnoveny van amit ninca idom kiszedni mindig az is mergezo...szerszam meg elolmaradhat ha van vetemenyes.
2018. máj. 6. 08:49
 17/25 anonim ***** válasza:
92%

NEM maradHAT elol veszelyes kerti szerszam ha ket kisgyerekem van !!!

Ugyanugy, mint ahogy konyhakest sem tartok elol!

Eleg szomoru, hogy nem vagod mirol beszelunk ?!

2018. máj. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

de vágom :) gondoltam hogy lesznek bírálatok. én nem tudok rá figyelni hogy ne maradjon kint, nem véletlen hogy 4 éve nem hagyom kint a gyereket a kertben...ti rögtön leoltotok hogy paramama vagyok és azért nem engedem ki..most meg már ott tartunk hogy nem paramama vagyok hanem nagyon is felelőtlen :))) döntsétek már el.

szitu a következő: locsolok tegnap ezerrel meg kapálok. gyerekek mellettem csúszdásznak. kicsi megindul a naggyal befelé (lépcső van, tehát rohanok utánuk)...bemegyünk együtt...nyakig sarasak tehát le kell mosdatni őket. közbe vacsorát kérnek. Etetek. Puff, elől is maradt a kapa. nagy vonalakban erről van szó. Igen, nehezen tudok erre figyelni, és akkor inkább nem engedem ki a nagyot....ezek szerint eddig akkor jól csináltam. A mérgező gyomnövényeket nem ismerem, ki irtani se tudom őket, 900 nm a telek, és nem füvesített...nem olyan egyszerű ám, főleg mikor eső után 5 percenként nő egy gomba...gondolom ti azokat is egyenként felszedegetitek...hozzám is jöhetnétek!!

2018. máj. 6. 11:27
 19/25 A kérdező kommentje:
17: a konyhakést nem a fiókban tárolod amit felér egyébként a nagy gyereked? tehát effektív kivehetné - ha nem lenne a lelkére kötve hogy nem teheti???
2018. máj. 6. 11:28
 20/25 A kérdező kommentje:
15: nálunk drótkerítés van, és most épp nincs 4 millióm megcsináltatni körbe, ahol kutya van...egyedül én vagyok az egyetlen kisgyerekes ahol drótkerítés van, amin egy gyerek keze átfér?? és még én vagyok paramama?:)
2018. máj. 6. 11:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!