Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves korától mertétek a...

Hány éves korától mertétek a gyereket egyedül kiengedni a kertbe?

Figyelt kérdés
Vagy épp a házban hagyni? Baby phone van meg az ablakból belátni a keret. 4 éves. Egyébként ki még nem engedem, bent már bent merném hagyni..
2018. máj. 5. 14:35
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Te tényleg nem érted miről beszélnek neked . Mikor gyereket vállaltál vállaltad azt ,hogy konkrétan osztódsz.. Szerintem egy anyukának tudnia kell legalább 10 dologra figyelnie egyszerre. Kezdjük ott ,hogy van egy négyévesed és egy kisebb ... a nagyobbnak miért nincs megtanítva alap vető dolog ,hogy nem nyúlunk át a keritésen? nem eszünk fel semmit ? kerti szerszám nem az ő kezükbe való és társai .Nálunk a családban ezt mindegyik gyerek tudta már ennyi idősen .. Az a legnagyobb baj ,hogy mindkettő vagy ezek szerint egyszerre ..paramama és felelötlen is ..
2018. máj. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Fiamat 2 évesen kint mertem úgy hagyni az udvarunkon, hogy minden olyan dolog el volt pakolva amitől baja lehet, 5 percenként a folyosó ablakból leskelődtem utána, közben bent tudtam pakolni vagy a húgával foglalkozni. Amikor a kisebb 2 éves volt, a nagy 3.5 már simán kint hagytam őket együtt is, az ajtót nyitva hagytam, hogy halljam mit csinálnak meg ugyan úgy ki-ki néztem időnként. Most a fiam 5 éves, a kislány 3.5, simán kint merem őket hagyni egyedül, tudják, hogy mit szabad, mit nem, ha baj van (pl elesnek) azt meghallom, ha kell nekik valami bejönnek, nincs miért aggódnom.
2018. máj. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
21: minden ilyen tanitva van neki. Nem mondtam hogy atnyul a keritesen, hogy a kaszaval jatszik vagy hpgy kilora falja a kerti susulykat. Azt irtam, hogy MIVEL BARMI megtortenhet, nem gondoltam ra eddig hpgy egyedul kiengejem...ti kerdeztetek hogy mi a fene tortenhet meg vele, en csak a felelmeim irtam le. Azt nem mondtam hogy ez feltetlenul meg is tortenik vele. Ertem en hogy mirol beszeltek, pont ez volt a kerdes lenyege: ha osztodom is, s mindenre figyelek, akkor is tortenhetnsk balesetek, tehat ezert tettem fel a kerdest, hogy mindezek ellenere es mindezek tudataban TI mikortol mertétek kint hagyni. Nem az volt a kerdes hogy kiengedgetem e a kölköt hpgy megetesse merges szomorcevel a hugat, mikozben a szkmszed kutya orrat csiklandozza a fűkaszaval.
2018. máj. 6. 14:01
 24/25 anonim ***** válasza:
86%

Igen,neked van igazad,te csinàlod jól,mindenki rajtad kívül hülye.Hagyd őket bent,te menjél kapàlni.

Így jó lesz?Ez a vàlasz megfelel szàmodra?!

2018. máj. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

de ki írt olyat hogy a 1,5 évest bent hagynám? :)

én azt írtam, bent merném hagyni a 4 évest. nem azt hogy bent hagyom. érdeklődtem, más bent hagyja e már. erre le lettem oltva, hogy nem merem kiengedni a szegény gyereket már rég kint lenne a helye...na meg azért is le lettem oltva, hogy bent merném hagyni :) ki érti ezt, persze számítottam a hozzád hasonló unatkozó marhákra, de azért örülök, hogy páran normális választ is adtak. nekik köszi

2018. máj. 6. 19:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!