Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves kortól ment a...

Hány éves kortól ment a gyereketek egyedül iskolába, milyen messze van az iskola?

Figyelt kérdés
2018. máj. 6. 15:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
2 utcával arrébb van a suli. Másodikos korában már egyedül fogom engedni. De ez egy falu. Nagyvárosban szerintem még várnék vele.
2018. máj. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

2. Es 5. Osztalyosok.ettol az evtol jarnak egyedul reggel.

Delutan a nagy egyedul jon orak utan,a kicsiert en megyek 4re.

Igazabol a nagyot mar tavaly is engedtem volna egyedul,de a kicsi miatt inkabb egyutt mentunk,jottunk.meg o is napkozis volt 4.ben.

A suli kb 15-20 percre van,csak parkolon kell atmenni de nagyon sok auto van reggel.2 iskola,es 2 ovoda is van az utcankban.

Utana aluljaro,majd a sulinal meg 1 forgalmas parkolo.

Győr

2018. máj. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Egészen közel van a suli, 200 méter talán. 1 úttesten kell átmenni... de mivel a gyerekem figyelmetlen és simán elfelejt körülnézni, nem mehet egyedül.

Ráadásul korán indulunk otthoról, és amíg nem alakul ki benne az a felelősségtudat, hoigy neki időben el kell indulnia otthonról, addig nem fog működni a dolog. Majd ha ismeri az órát, és tudja, hogy x óra y perckor indulás van (és nem játssza el az időt), akkor vezetük be az egyedül járást. Szóval leginkább nem is az útviszonyok függvénye a dolog.

Mivel nekem munkába menet, kb 30 méter kitérőt jelent a suli, így egyértelmű, hogy együtt megyünk.


Terveim szerint majd 4-5. környékén már járhat egyedül.

2018. máj. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!