Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 eves gyerek anyjanak TBre...

2 eves gyerek anyjanak TBre csinalnak hasplasztikat (meg a terhessegbol maradtak a csikok)?

Figyelt kérdés
Hiaba edzek, hiaba dietaztam magam sovanyra,xxs meretre, a hasam undorito maradt. 41 hetesen szultem, az utolso hetekben repedt szet a bor. Szerintetek megcsinaljak?
2018. máj. 16. 14:11
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
88%
Az nem indok, hogy "nem szép, nem feszes". Egészségügyi indok kell, mondjuk olyan mértékű kötényhas, ami alatt folyton begyullad a bőr, ilyesmire gondolj. Az, hogy plötyibb lett valami, mint érettségikor volt, senkit nem érdekel, erre van a fizetős plasztikai sebész. Ahogy írta is valaki, ennyi erővel a szarkalábakat is TB-re kéne botoxozni, mert hát hogy néz már ki és mennyire zavar.
2018. máj. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Nem tudom. De persze azert beprobalkozok. Hatha meg tudom beszelni a dokival.
2018. máj. 16. 14:56
 13/26 anonim ***** válasza:
51%
Te szerintem egy troll vagy. Alig volt hasad, de ennnnyire berepedtél;) Persze.
2018. máj. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Te szerintem meg nem lattal terhes not. Akkora hasam volt a viszonylag vekony testemhez hogy ugy neztem ki mint egy karikatura. Az utolso 2 het volt a legrosszabb. A koldokom kifordult es olyan veralafutasos volt a hasam alja h szinte elfeketedett.
2018. máj. 16. 15:06
 15/26 anonim ***** válasza:
51%
Nem. Tényleg nem láttam. Háromszor szültem.
2018. máj. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
" Alig volt hasad"...akkor ne irj ilyen baromsagokat, plane latatlanban.
2018. máj. 16. 15:18
 17/26 anonim ***** válasza:
Nem csinalják meg. A pszichés ok már nem ok. Kizárílag akkor csinálják meg ha sokat fogyott valaki ( terhességi súly nem számít)
2018. máj. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:

[link]

Én most vagyok a 2.-kal terhes, és szülés után ezt mindenképpen kipróbálom, hátha...

2018. máj. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Jo csak az a baj h a felesleges bort ez se tunteti el. Mint semmilyen sport :(
2018. máj. 16. 19:41
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem csinálják meg TB-re, ezt garantálom.

Néhány csík nem akadályoz téged semmiben, vagyis indokolatlan a műtét.


De tételezzük fel, hogy mégis megcsinálják. Tudod mit jelent az? Azt hogy arra az állami plasztikai sebészeti osztályra kell menned, ahova területileg illetékes vagy.

Nem úgy van, hogy kapsz egy papírt és besétálsz bármelyik neked tetsző plasztikai sebészhez.

Oda kell menned ahova küldenek. Ja, hogy nem biztos, hogy ott ugyanolyan minőségű munkát kapsz? Az senkit nem érdekel.


Nekem volt plasztikai műtétem. Mondok néhány példát. Ultrahangos szikével vágtak, ami egy drága műszer. De szövetkímélő, gyorsabb és szebb a gyógyulás. Ilyen nincs egy állami intézményben.

A pénzemért cserébe maximális figyelmet kaptam. Hetente jártam kontrollra és a legkisebb heggyógyulási nehézségnél beavatkoztak nehogy csúnya legyen a hegem. Az állami egészségügyben erre nincs idő. Nincs idő a páciensek megfelelő nyomonkövetésére.


Félreértés ne essék, ott is dolgoznak kiváló sebészek. Csak épp nincsenek megteremtve a szakmai feltételek. Azzal és úgy dolgoznak, ami van.


Szóval én meggondolnám. Ha minőséget akarsz, azért bizony fizetni kell.

2018. máj. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!