Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 eves gyerek anyjanak TBre...

2 eves gyerek anyjanak TBre csinalnak hasplasztikat (meg a terhessegbol maradtak a csikok)?

Figyelt kérdés
Hiaba edzek, hiaba dietaztam magam sovanyra,xxs meretre, a hasam undorito maradt. 41 hetesen szultem, az utolso hetekben repedt szet a bor. Szerintetek megcsinaljak?
2018. máj. 16. 14:11
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Valoszinuleg fizetos lesz de azert futok egy kort.

Amit irtam a foltomat is allamiban szedtek le "egy napos sebeszet" osztalyon. Ami valami tamogatasbol fel volt ujitva es ugy nezett ki mint valami kulfoldi szep rendelo. Nagyon meg voltam elegedve. Mondjuk tudom ez nem egy napos sebeszet tema. Bar talan helyi erzestelenitesben megcsinaljak es akkor talan az.

2018. máj. 16. 21:33
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Helyi érzéssel szétvágják a hasad? Észnél vagy. Minimum 3-4 nap de inkább 1 hét kórház.
2018. máj. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Persze megcsinálják... Meg a melled is felvarrják,ha már ott vagy...Nem láttad még,hogy minden anyukának feszes cicije és lapos hasa van?

Gondolkozz már egy kicsit!!!

2018. máj. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Nem tudom, túl vagy-e már a műtétem. Ikres anyuka vagyok, és egy szintén ikres anyuka társamnak megcsinálták TB-re. Mondjuk neki több ujjnyira szét volt nyílva a hasizma és sérve is volt. Egy bizonyos BMI csökkenést is kellett igazooltatnia házorvossal (úgy rémlik szüléskor 82 kiló volt, a műtétkor pedig 59). Mindez elég volt ahhoz, hogy Szegeden megcsinálták neki a plasztikát TB finanszírozottan.
2019. aug. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Hat,nem csinaltattam meg, igazabol azota sokat halvanyodott,valahogy visszahuzodott. Evrol evre jobb,mondjuk tokeletes nem lesz de ez van. Helyette rendbehozattam a fogsoromat es leszedettem az osszes anyajegyemet. Ettol valahogy jobb lett a kozerzetem, meg persze a sok orvoshoz jaras utan baromira nincs kedvem egy hasi mutethez.
2019. aug. 13. 22:39
 26/26 anonim ***** válasza:
A csíkokat amúgy a hasfelvarrás sem tünteti el, nem erre van kitalálva.
2021. dec. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!