Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti szólnátok ezért az úszóedző...

Ti szólnátok ezért az úszóedzőnek? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Január óta jár a fiam egyéni úszásoktatásra. Direkt egyénit kerestünk, férjem is így tanult meg úszni, szerinte ez a leghatékonyabb. Heti 2 alkalom, 3000 Ft/ óra (szóval nem annyira olcsó).

Az oktató diplomás úszóedző, jó oktató. Fiam nem annyira együttműködő, elég makacs gyerek. Szóval "megküzd vele" az oktató, de pont ezért jó az egyéni, mert a saját tempójában haladnak, és csak rá figyel.

Viszont múlt hét óta, minden alkalommal van vele még egy gyerek. Aki még nem tud semennyire úszni. Gondolom már nem volt szabad időpont, és betette a fiam mellé.

De én ezért kerestem egyénit, hogy csak vele foglalkozzanak, így beszéltük meg az elején.

Rákérdezzek, hogy ki az a gyerek, és miért foglalkozik 2-vel egyszerre, amikor egyéni oktatásra jár a fiam? Viszont lehet, hogy motiváció is a fiamnak, hogy valakinél jobb, és ügyesebb. Viszont otthon meg azt mondja, milyen jó, hogy most így nem figyel rá annyira az oktató... Ja. Csak nem ezért fizetünk.

Összeveszni nem akarok vele, meg eljönni, mert közel is van, meg tényleg jó oktató, látom, hogy halad a gyerek. Háton már úszik egyedül (bár nem tudom, hogy ez jó haladás-e, vagy már többet kellene tudnia). De mégis vannak kételyeim.

Férjem szerint várjunk még, ne "pattogjak". De én meg úgy vagyok vele, hogy nem ezért fizetek. Ja, és nem is szólt. Mert ha be is tesz egy gyereket az egyéni oktatásra, akkor nem kellene nekem szólnia, hogy innentől már nem egyéni? És nem gond-e nekem, ha nem egyedül van a fiam?

Vagy csak én fújom fel tényleg?



2018. jún. 6. 10:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
72%

Vagy csak nem elég érett hozzá a fiad. Ilyen is van. Enyém tavaly járt nagycsoportban egy egész évig. Oké, az csoportos oktatás volt, na de addig sem jutott el, hogy egyáltalán ki tudja a fejét emelni biztonságosan a vízből. Ez azért baj, mert amúgy imádja a vizet, és simán nekimegy a dunának is bárhol, bármikor.

Szóval én kérdeztem, akkor azt mondta a 6éves gyerekre az oktató, hogy nem tudja összehangolni a kéz-láb mozgást. Járhatna még úszni, de ezen nem fognak tudni segíteni, amíg nem elég érett rá, inkább próbáljuk később újra. Most lett volna később, csak akit szuerettem volna, ő már nem oktat az usziban, és nem tudott maga helyett olyat ajánlani, aki szerinte megfelelne a gyerekemnek.

2018. jún. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm 11-es. Erre nem is gondoltam, hogy még nem elég érett hozz.

Ezen is elgondolkozom akkor, hogy abbahagyjuk-e.

2018. jún. 6. 13:02
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kérdezz rá, hogy lesz-e még lehetőség egyéni oktatáson résztvenni. Hiszen ez nem egyéni.

Szerintem nyugodtan járasd csoportosra, na nem 3000ft-ért, mert ha belegondolsz itt 45 percet csak a gyerekedet nyüstöli, míg csoportosnál amíg a másik gyereket addig a tiéd pihen. Ebben a korban bőven elég 45 perc, a fejlesztő órák is 45-50 percesek.

Esetleg kérdezz rá, hogy mi várható a későbbiekben, pl mikor veszik a mellúszást vagy ilyesmit, hogy lásd, nagyjából hogy haladnak.

Én csoportos úszáson tanultam meg úszni, nem volt bajom ezzel, az egyéni szerintem keményebb, fárasztóbb.

2018. jún. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom 5 éves,egyénire jár, ha szoktatost akar az edzö mellé rakni,mindig megkérdezi és akkor kevesebb az oradij.


Alapbol 50 perc az ora,és 10 perc játék van benne, ha fázik s lányom, -nagyon fazos-akkor a játék rész a termálban van.


Szerintem ez igy korrekt én inkább lehuzonak látom a ti eseteteteket.....

2018. jún. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Na, tegnap rákérdeztem, hogy most már mindig itt lesz a kisfiú, vagy csak ideiglenes ez a dolog? Látszólag meglepődött a kérdésen, és zavarban volt. De azt mondta, csak ideiglenes. És megkérdezte, hogy zavar-e. Mondtam, hogy igen zavar, mert így nem figyel annyira a fiamra.

Úgyhogy nem tértünk ki rá, hogy mikortól nem lesz a gyerek, de legalább már tudja, hogy nekem ez így nem tettszik. Ha már magától nem kérdezett rá...

2018. jún. 8. 08:41
 16/17 A kérdező kommentje:

Ha még kíváncsi valaki a sztori további részére:

Tegnap anyukától is megkérdeztem, hogy most már mindig jönnek, vagy ideiglenes? Ő azt mondta, hogy most már mindig jönnek...

És hogy az edző ajánlotta neki, hogy van egy fiú, akivel úszhatna a gyereke, mert csoportosra nem akarta járatni...


És anyuka többet is fizet, mint én.

2018. jún. 15. 11:22
 17/17 anonim ***** válasza:
Azért ez így elég durva. Én tuti jelezném az edzőnek, hogy akkor köszönöüm szépen, keresünk mást.
2018. jún. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!