Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti hogy kezelitek a verekedős...

Ti hogy kezelitek a verekedős alig 2 éveseiteket?

Figyelt kérdés

A fiam verekszik. Azaz nem nevezném annak, inkább csak ellök és megcsap másokat ha közel mennek hozzá.


Néha simán eljátszik a gyerekekkel a mászóka alatt, fut utánuk, nevet rajtuk, de ha épp úgy tartja kedve akkor senkit nem enged közel magához, ellöki őket és megpofozza.. Nagyon kellemetlen és előre izgulok a játszótéren hogy jaj, jön egy gyerek, vajon most kedves lesz vele??


Járunk játszótérre, van gyerek a családban is (kb egyidősek) és közeli barátok is vannak ahol vannak gyerekek, szintén azonos korosztály.

De velük is csinálja.


Mégis hogy kezeljem ezt a rászóláson és a sűrű bocsánat kérésen kívül?


Ősszel bölcsis lesz ha felveszik.



2018. jún. 18. 10:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%
Az enyem nem verekedos hanem homokvar rombolos. Altalaban 2 eselyt kap es a harmadik probalkozasnal hazaviszem. Akkor is ha csak 5 perce vagyunk a jatszoteren ahova amugy 1 orat buszoztunk. Sajnos meg nem beszel igy nagyon nehez vele, es azt sem tudom hogy mennyit ert meg a fegyelmezesbol. De sajnos mas teruleten is engedetlen, ezert bekemenyitettem. Ha olyat csinal amit nem szabad akkor sajnos irany haza. Nem akarom hogy olyan idiota legyen mint nehany hajtepos, lokdosodos gyerek a jatszoteren.
2018. jún. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Sztem ez nem agresszio es ezert semmi ertelme hazavinni, buntetni. Kapcsolatot akar teremteni, csak nem tudja hogyan kell, en ilyenkor megfogom a kezet es mondom hogy simi, megsimizzuk egyutt akit bantani akart. Es mondom hogy nem szabad mast bantani. Nem erti mèg hogyan mukodnek az emberi interakciok. Eszembe nem jutna ezeer hazavinni. O sem ertene mi van. Meg kell tanitani neki, hogyan kell kozeledni. Sose ertettem ezeket a hazavivos anyakat. Semmu mas eszkoz nincs ?????
2020. szept. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!