Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy napos hanyas utan itassak...

Egy napos hanyas utan itassak normaflore-t a harom eves gyerekemmel? Vagy mit javasoltok?

Figyelt kérdés
2018. jún. 19. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem a normaflore felesleges, az inkább antibiotikum kúra utáni gyomorfájásra való. Régebben vettem valamilyen hányásos kiszáradás elleni italport a patikákban, pótolja az elektrolitokat, a nevére nem emlékszem, esetleg olyat vegyél, de ha nem adsz neki semmi gyógyszert az sem baj.
2018. jún. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Orális rehidráló folyadék.
2018. jún. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én biogaiat adok hányás, hasmenés után, illetve egy komolyabb felső légúti betegség után is.
2018. jún. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Felesleges, ha nem volt hasmenése.
2018. jún. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem art az biztos, de nem is szukseges. Adj neki krumplipuret, ropit, konnyen emesztheto dolgokat.
2018. jún. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!