Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nem tudom mit csináljak...

Nem tudom mit csináljak annyira félek hogy nem tudom majd eltartani a babát. Van itt olyan aki egyedül neveli a gyerekét? Ti nem féltetek?

Figyelt kérdés

Mikor terhes lettem a barátom szakított velem. Már 32 hetes terhes vagyok. Dolgoztam 24.hétig bírtam.

Mindig olyanokon jár az agyam h majd nem tudom neki megadni azt amit szeretne.


2018. júl. 4. 18:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
18%
Nekem volt egy milliom félretéve, igaz másra, ill 200 bruttora voltam bejelentve szoval ha beütött volna a krack, anyagiag nem igen érintett volna
2018. júl. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%

Hát kapsz majd adókedvezményt, családi pótlékot és gyerektartást.

A szüleid tudnak támogatni?

2018. júl. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
54%

beütött volna a krack


Nem az eszeddel kerested azt a millát...

2018. júl. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
97%

Nem félni kell, hanem racionálisnak lenni.

Ülj le egy papírral, nézz utána, milyen bevételeid lesznek, mennyi, mennyi a fix kiadás, te mennyiből tudsz kijönni, és mennyi marad a babára.

Teljesen egyértelműen ki tudod számolni, hogy el tudod-e tartani (alapesetben), vagy sem.

2018. júl. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
58%
Úgy kell gyereket tervezni h legyen félretett pénzed és akár egyedül anyagi segítsék nélkűl is tudd nevelni
2018. júl. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

5# A barátommal tuti hogy eltudtuk volna tartani a babát.


Szüleimmel már v 5 éve nem beszéltem.

2018. júl. 4. 19:16
 7/17 anonim ***** válasza:
51%

Kiscsillag: a barátod sehol.

Pont ezt írták neked, és ezt tudom èn is írni, hogy gyereket csak akkor vállaljon valaki, ha EGYEDÜL el tudja tartani. A házasságok fele is válással végződik. Ő meg el se vett, nem véletlenül.


Van hol lakni?

Mennyi GYED-et kapsz?

Gyerektartást tudsz tőle kérni?

Anyagi tartalékod van?

Most megélsz? Tudsz mellette havonta 40-50 ezret félretenni?

2018. júl. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
De én akkor már nem tudtam elvetetni amikor szakítottunk.
2018. júl. 4. 19:25
 9/17 anonim ***** válasza:
87%
Hat nézd, ahogy megszületik a gyerek, bepereled és reménykedsz hogy idővel lesz is valami a tartásdíjból. Amint a gyerek 6 hiknapos lesz, beadhatod bölcsibe és mehetsz teljes munkaidőbe dolgozni, mellette pedig kapod a gyedet. Ebből meg lehet majd élni, ha nem is fényesen
2018. júl. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
38%

Krach= tőzsdei összeomlás

Ami atvitt értelemben simán idepasszol


Szoval a kerdezo esetében azzal hogy ffi lelépett, ami miatt anyagilag veszélyeztetve erzi magát kérdező = családi/anyagi összeomlás, azaz egy kész krach.



Csak igy elvonatkoztatni csak az értelmesebb réteg tud, akik közé pont nem tartozol mert nem érted az összefüggést


Ha valaki véletlen pedig elir egy betűt akkor végképp nem tudnád kikövetkeztetni annak jelentését


Habár tele a gyk értetlenekkel.

2018. júl. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!