Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Állat bántalmazás?

Állat bántalmazás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Teljesen tanácstalan vagyok. Kicsit erős a főkérdés, de a lényegen nem változtat. Kislányom 3 éves, és szuper jó gyerek, erős akarattal. Nagyjából én úgy érzem szépen, jól neveljük. Van 2 csodaszép cicája, egy hatalmas kutya, és sok-sok pipi veszi körül a tanyánkon. Mostanában észrevettem hogy ha nem figyelünk akkor a cicákat bántja. Na nem úgy hogy kicsit, ma konkrétan az egyiket fejbe rúgta. Nálunk az állatok hatalmas becsben vannak tartva, és egyszerűen nem tudom mit tegyek. Kb mindent elszedek tőle ilyenkor amit szeret, és áll a sarokba, sír, könyörög, hogy de soha többet, de nem direkt volt, de anyaaa, és aztán mégis megteszi. Ez kb 2 hónapja tart, és csak a cicákat bántja. Ma mikor megláttam a fejbe rúgást oda szaladtam, és kapott gy irgalmatlan nagy fülest. Ez már a plafon volt. Soha nem ütöttem még meg eddig, és nem is szeretném, de már kifogytam az ötletekből. Tőlünk ilyet soha nem lát, szeretetben élünk, és imádjuk, tiszteljük az állatokat. A környezetünkben sincs senki aki bántaná. Nem tudom miért lehet, és mivel büntessem. Már csak az maradt hogy elviszem egy pár napra vhova a cicákat, és mondom neki hogy olyan szomorúak hogy elmentek vhova ahol nem bántják őket. Ez jó lehet? Mivel tudnám megtanítani neki hogy ez nagyon, nagyon rossz?
2018. júl. 12. 19:27
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
19%
Ha a macska becsuletesen szembekarmolna, ki lenne a hibas? Gondolom, a macska👍
2018. júl. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!