Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van itt olyan aki rögtön...

Van itt olyan aki rögtön visszament dolgozni? Baby szitterezett?

Figyelt kérdés

Saját cégben vagy vezető beosztásban dolgozóktól kérdezem főleg. Akik nem tehetik meg, hogy 2-3 évig de még 1évig sem hogy otthon üljenek.

Ki vigyázott a gyerkőcre?

Nálunk a nagyszülők is aktívak még, szintén saját cégben, vállalkozásban dolgoznak. 1 hónap mit jön a baba kb 3 hónapot tervezek itthon lenni.

Van valaki hasonló szituációban?



2018. júl. 31. 11:34
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:

*1honap múlva jön a baba

Javít a telefon

2018. júl. 31. 11:36
 2/32 anonim ***** válasza:
97%
Én 2 ilyet ismerek, 3-4 hónapos koruktól egy állandó babysitter volt a gyerekekkel. Az egyik 2 éves kortól bölcsibe ment, a másik oviig a sitterrel volt, mert nem bírta a bölcsit. Jól ki kell választani a babysittert, mert nagyon nem mindegy ki van a gyerekekkel.
2018. júl. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
64%

Mi is erre vagyunk pelda.


Felsovezeto pozicio a ferjem reszerol, maganvallalkozas az enyemrol.


En 4 honap utan mentem vissza fokozatosan. 2 honaptol kezdtem el otthonrol is dolgozgatni majd szep lassan bejarni. 4. Honapra alltam vissza a regibe.


Dadusunk volt egy szervezeten keresztul. Mondani sem kell, hogy meg joval a szules elott alaposan szelektaltunk. 2 eves korukban (ikrek) lett egy kulfoldi au pair lanyunk. Szuper aranyos, es franciaul, az anyanyelven beszel a gyerekekhez.


A gyerekek most mar 7 evesek, iskolasok, iden valtunk meg a lanytol, mert kulfoldre ment tovabbtanulni. Per pill keressuk az utodjat, addig van egy szitterunk.

2018. júl. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem könnyebb egy üzletvezetőt keresni pár hónapra,mint másik anyát a gyereknek.Ha valaki annyira tehetős,hogy megengedhet magának egy teljes álású babysittert,akkor az inkább venne fel egy olyat aki vezeti az üzletet,és esetleg egy héten pár órára bemenne dolgozni vagy átnézni a papírokat.Az első 1 év kulcsfontosságú,aki még ezt sem tudja (akarja?) megoldani az mire vállal gyereket,a társadalmi nyomásra?
2018. júl. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
69%
Nem kötekedésből kérdezem, őszintén érdekel miért vállal valaki gyereket ha egész életében, pici csecsemő koráról kezdve más fogja nevelni?
2018. júl. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Attól, hogy dolgozunk még nem más neveli fel. 😊
2018. júl. 31. 13:31
 7/32 anonim ***** válasza:
67%

Mi is hasonló helyzetben vagyunk. Sajnos a munkám miatt nem tehettem meg hogy több évig otthon vagyok.

5 hónapos koráig otthon voltam azóta heti 3 napot dolgozok 8 órában többi napon otthon vagyok vele. Akkor a nagymama van vele.

Tápszeres kezdettől fogva, nagymamák teljesen megbízhatók. Most 14hós a kereszt szülei is szoktak lenni vele már néha.

2018. júl. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
49%
Mi megfelelö családi napközit kerestünk,mindkét lányunk odajárt,a harmadik is odafoh.
2018. júl. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
44%

Igen pontosan! Ez nem egy 8oras irodai munka, teljesen valtozo idobeosztassal, elore atlathatatlan, leggtobbszor adodnak olyan pillanatok amikor mindent itt kell hagyni es rohanni a partnerhez vagy stb. Ilyenkor nagyon jo ha van egy teljesallasos dadus/szitter/au pair akire pont ilyenkor szamithat az ember.


Egyebkent az tulzas, hogy ok nevelik. Azert vannak, hogy segitsenek nem azert, hogy helyettunk neveljek fel. Tudom es erzem is, hogy a gyerekek anyakent/apakent szeretnek minket es az au pair inkabb mint egy nover, nagyteso szamukra.

2018. júl. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
72%
Én sem értem miért a munka a legfontosabb. Én most megyek vissza dolgozni 2 év után, nagyon kellett az együtt töltött idő. Már előre rosszul vagyok h milyen lesz ha kevesebb időnk lesz együtt. Pedig várom már a melót mert jól fog esni h felnőttekkel is lehetek, de akkor is. Sztem nem teszel jót a gyereknek ezzel. Tudom semmi közöm hozzá csak leírtam. Bocsi h nem a kérdésre válaszoltam.
2018. júl. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!