Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van itt olyan aki rögtön...

Van itt olyan aki rögtön visszament dolgozni? Baby szitterezett?

Figyelt kérdés

Saját cégben vagy vezető beosztásban dolgozóktól kérdezem főleg. Akik nem tehetik meg, hogy 2-3 évig de még 1évig sem hogy otthon üljenek.

Ki vigyázott a gyerkőcre?

Nálunk a nagyszülők is aktívak még, szintén saját cégben, vállalkozásban dolgoznak. 1 hónap mit jön a baba kb 3 hónapot tervezek itthon lenni.

Van valaki hasonló szituációban?



2018. júl. 31. 11:34
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
88%

Az anyák 99 %-a szerencsére nem megy vissza a gyerek 1-2 éves kora előtt dolgozni, vagy max akkor ha a pénz nagyon kell, tehát jómódú esetében ez szóba sem jön.

Nem értem, ha 3 hónapot tud nélkülözni a vállalkozásod, akkor mért nem tud mondjuk egy évet is?

Bárki bármit mond, én nem irigylem ezeket a "köröket", amiben mozogsz, én nagyon sajnáltam volna ha a gyerekeimet 3 hónapos koruktól nagyrészt egy bébiszitter nevelte volna...

Most már 4 és 6 évesek, és csak most fogok napi 8 órában visszamenni dolgozni, eddig 6-ban dolgoztam, de még ezt is nehéz feldolgoznom, hogy annyival is kevesebb időm lesz rájuk naponta. Középosztálybeliek vagyunk egyébként.

2018. aug. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
95%
Nem, halistennnek nem vagyok ilyen szituációban. Szerencsére nem vezető beosztásban dolgozom, és saját cégem sincs, csak egy jó kis munkahelyem, jó kis fizetéssel, fix munkaidovel, ahova várnak vissza. Most 14 hónaposak az ikrek, a nagy öt éves lesz. Jövő szeptemberben megyek vissza. A férjem legkésőbb fél hatra itthon van minden nap. Nekem nem hiányzik a saját cég, a gyerekeim viszont hiányoznanak:-)
2018. aug. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
2018. aug. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
21%
Tudod a munka nem akadajozza meg az anyatejes taplalast... fejesrol hallottal mar?
2018. aug. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező, melyik a tecéged? Hol dolgozol, hogy még a gyerekedet sem akarod ellátni? Bébiszitter az rohadtul nem ugyanaz mint egy édesanya. Ha még a babakorszakot se vagy képes a gyerekeddel együtt tölteni, mi lesz, ha nagyobb lesz és több gond lesz vele? Vagy a mindenható bébiszittered azt is megoldja majd?
2018. aug. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
* te céged?
2018. aug. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
80%
24-es: a fejés nem olyan hatékony, lehetetlen annyi tejet lefejni amennyit a baba tudna kiszopizni és biztos, hogy pótlást kell mellette adni előbb-utóbb, ami a tej elapadásához vezet.
2018. aug. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

Tudod a munka nem akadajozza meg az anyatejes taplalast... fejesrol hallottal mar?



Igen hallottam,sőt tudom is,hogy fejéssel nem lehet fent tartani hosszú ideig a tejtermelést.Ellenben te ezzel nyilvánvalóan nem vagy tisztában.Na meg aki 1 évet nem tud otthon tölteni a gyerekével,az biztos,a munkahelyén fogja fejegetni a tejét...

2018. aug. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 Tubarózsa ***** válasza:
59%

Szia.

Bár nem rögtön, de viszonylag hamar mentem vissza. Nincs nagy karrierem vagy cègem stb egyszerű alkalmazott vagyok, de imádom a munkám ès a kollègákat, fönököt. Egyreszt a penz miatt, mentem vissza nem mindegy mennyi marad hó vègèn ès mert hiányzott is. 9,5hos volt a fiam mikor munkába álltam újra, 4órásba vagyok. Munkám jellege miatt ez nem napi 4ora hanem havi 4-7nap(reggeltől estig) juliba 6napot mentem, augba 5öt fogok. Amig dolgozok anyukám van vele ès mivel van 'szünetem' be szokta hozzni igy nem egesznap vagyok tavol,tud szopizni is pl :)

Egyebkent en egy egyszeru buszsofor vagyok, de imadom a munkam. Ennyi èn idő nekem is jár sztem(átlag heti 1nap melo) ès mèg fizetnek is èrte :) szerencsès vagyok a munkám a hobbim ;)

Ui elnèzèst az èkezet hiányèrt ès esetleges helyesírási hibákèrt.

27N

2018. aug. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
87%

Mi a kénköves pokol tűzéért szül az ilyen gyereket?!?!

Nem akarod a cégedet másra bízni egy évig...de az nem gaz, h a gyereked első lépését nem látod majd, valószínű nem az lesz az első szava, hogy anya hanem az au pair neve, lemaradsz kb mindenről. Gratulálok az értékrendedhez, a köreidhez meg pláne ...

2018. aug. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!