Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyerek mellett a falhoz...

Kisgyerek mellett a falhoz furtatok a butorokat?

Figyelt kérdés
2018. aug. 10. 10:28
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
76%
Nekünk nincsen semmi magas, és elég stabilak, szélesek, ezért nem. Viszont volt egyszer egy kollégám, a nyugdíjas felesége úgy halt meg, hogy portörlés közben rádőlt a szekrény.
2018. aug. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
81%
Amikre fel lehet mászni, polcos tárolókat - pláne a játékokét -, és könyvespolcokat rögzítettük, de a 120 éves ruhásszekrényeket, komódokat nem.
2018. aug. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
32%
dehogyis! nem mászott a szekrényre/polcra a gyerekem, mert nem engedtem meg neki.
2018. aug. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
75%
Nem magasak a szekrények nála, viszont van a nappaliban 6 ikeas magas könyvszekrényünk, azokat felfúrtuk, mert azoktól nagyon féltünk.
2018. aug. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Én is a polcos játéktárolótól, könyvespolctól ill. könnyen billenő nem mély ruhásszekrénytől félek, ha máshoz nem is ezekhez ragaszkodni fogok, bár sajnos pont gipszkarton fal van ezeken a helyeken.

Ha mászókázik rajta, akkor szerintem bármelyik bútor feltud borulni sajnos, talán még a falhoz rögzített is. :(

2018. aug. 10. 12:06
 16/28 anonim ***** válasza:
85%

A fiamra úgy dőlt rá majdnem a komód, hogy ő az összes fiókját kihúzgálta, ez volt a mániája, és a súly átbillentette a komódot. Hiába voltam 2 méterre tőle, csak azt láttam, hogy borul és az volt a szerencse, ott ott volt a kanapé karfája (elég közel a két bútor egymáshoz) és az felfogta a dőlést, a fiam meg az elakadt bútor alatt. A szívem majdnem megállt, ő meg üvöltött az ijedtségtől.

Szóval nem kell, hogy felmásszon rá.

2018. aug. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
48%

Nem, a falhoz közel sem lehet rakni őket mert szörnyen bepenészedne a fal :/

De amúgy egy felnőtt sem nagyon tudja megmozdítani őket...

Viiiszont a tv-t nem ártott volna a falra szerelni (a párom nem akarta, mert úgy csúúnya-), a 1,5 éves úgy letolta a tv asztalról mint a huzat, úgyhogy 2 év után vehettünk újat... 👍😠

2018. aug. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Komódot igen, mert hiába nem olcsó bútorról van szó, már azzal is megbillent, hogy az összes fiókja ki volt húzva. Amúgy nem kell teljesen falhoz tolni, úgy is lehet rögzíteni. Ez tuti, mert nekünk is úgy van.

Az olyan nagy szekrenyeket nem rögzítem, amire ha én felmászok se billen meg. Ha meg a bútor más helyre kerül,lehet glettelni, nem egy nagy dolog. A kicsi játéktárolót nem rögzítem csak, pl Lidl-s.

2018. aug. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
51%

Nem.


Még nem miénk a ház és ha költözni kell, súlyos pénzeket fizethetnénk, hogy megcsinálják a fúrásnyomok eltüntetését.


Felejtős, olyan bútort vettünk, amit nem ránthat magára, mert kb. két flrfi alig bírta heylére állítani, olyan masszív.

2018. aug. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim válasza:
45%
Nem, mi inkább megtanítottuk mindkét gyereknek, hogy nem mászunk bútorokra, sem itthon, sem pedig máshol.
2018. aug. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!