Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyerek mellett a falhoz...

Kisgyerek mellett a falhoz furtatok a butorokat?

Figyelt kérdés
2018. aug. 10. 10:28
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Igen, minden szekrènyt a falhoz csavaroztunk. Az íróasztalokat sajnos nem, ès azt magàra ràntotta a kisfiam. Szerencsère semmi baja nem lett, de azt is rögzìtettük azóta.
2018. aug. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Nem kell szorosan a falhoz tenni! [link]
2018. aug. 11. 06:51
 23/28 anonim ***** válasza:
73%
Nekünk sincs szorosan a falhoz, de ami olyan rögzítettük. Többen írjátok, hogy megtanítottátok a gyereket, hogy ne másszon fel. Higgyétek el mi is, de attól fordulhat elő baleset, sőt hiába tudja, hogy nem szabad, attól én nem bíznék meg benne ennyire.
2018. aug. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Az enyém sem mászik vitorla, de rögzítettem a piacokat, keskenyebb szekrenyeket. A furasnyomokat szerelogittel el lehet tüntetni
2018. aug. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Korábban nem a saját házunkban laktunk, ott nem rögzítettünk semmit. Én féltem, hogy magára dönti, volt, hogy én is majdnem magamra döntöttem ey bútort.

Most a saját házunkban a hálószobában és a konyhában beépített szekrény van, az ugye nem dönthető. Az ebédlőben komód van, az nincs rögzítve, de alacsony, nehezen tudna elbillenni. A fürdőben nem igazán van olyan, ami dönthető. A nappaliban még nincs kész a beépített szekrény, csak egy rozoga, ingatag szekrény van bent ideiglenesen. Na ettől félek, hogy magukra döntik, de ha minden igaz, jövő hónapban már készülni fog oda is a beépített szekrény/könyvespolc. A többi helyiség az emeleten van, oda nem járhatnak fel a gyerekek, mert még nincs kész.

2018. aug. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
30%

Nem. Eszembe nem jutott. Inkább megtanítottam neki, hogy nem mászhat fel rá. Amikor én voltam gyerek, akkor se rögzitették a falhoz a szüleim. Ráadásul, ha át akarom rendezni a szobát, akkor a lyukakat is tüntethetem el.


Pontozzatok le nyugodtan, de én baromira nem értek egyet ezzel a rögzítsük a falhoz a szekrényeket, pakoljunk feljebb az alsó polcokról és dugjuk el a gyerek elől a vegyszereket. Egész kicsi kora óta arra nevelem a gyerekem, hogy a butor nem mászóka(a mosószerek nem ételek, cukorkák), ráadásul tele van pakolva, rá sem tudna borulni. Ha több anyuka is megtanította a kommentelők között, akkor nem lehetetlen küldetés...

2018. aug. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
47%
#13, #20, #26 Én is így vagyok vele, nem engedtem meg neki, így nem is volt gond.
2018. aug. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
53%
Csak mióta az egyiket magára borította. Jól nevelt gyerek, nem "szoktattam" rá, hogy rángassa a bútorokat, egyszerűen kkihúzta a fiókokat és megindult az egész. Az volt a szerencsénk, hogy közvetlenül mellette álltam és elkaptam, félrelöktem. Normális szúlő, normális gyerek, normális szekrény. Azóta minden rögzítve van.
2018. aug. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!