Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Farmernadrágot is adtok a...

Farmernadrágot is adtok a gyereketekre oviba?

Figyelt kérdés
Van 8 farmernadrágja a kislányomnak, és nem szeretném kihasználatlanul hagyni. Amiket vettem új melegítőnadrágokat az összes tiszta bolyhos lett pár használat után pedig nem volt olcsó. Így most megint venni kellene nadrágot, de ha nem muszáj farmert is ráadnék. Ezenkívül thermoleggingsbe és szoknyába járatom.

2018. okt. 13. 16:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%
Ha kényelmes neki, miért ne?
2018. okt. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
77%
persze, simán ráadnám
2018. okt. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
64%
Én nem adok rájuk farmert, mert nem szeretik, nem kényelmes nekik. De ha nálatok bevált, akkor miért ne?
2018. okt. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
35%
Fiam van, 1 farmerja es 4 " fiu" leggingse van, ezekben jar.
2018. okt. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
54%
Oviba vagy oviban? Oviba simán mehet benne. Oviban nem kényelmes
2018. okt. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
23%
Én utcára nem adok melegítőt rá, ezért farmerben vagy vászon nadrágban megy. Oviban melegítő van rajta de bármilyet veszek pár mosás bolyhosodik vagy lyukas koszos lesz akkor már csak otthoni
2018. okt. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
26%
Nem.
2018. okt. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Javítom: oviban Nem a kényelmességével van probléma, hanem nem tudom hogy elkísérik-e pisilni a gyerekeket, vagy egyedül mennek, mert egyedül nem tudja fel-le húzni. A melegítőkkel nekem is a bolyhosság a problémám A másik hogy inkább szoknyái vannak és leggingsei, ami bentre jó, ha kimennek lehet hideg. Rakjak el neki plusz egy nadrágot amit felvesz mikor kimegy? Mi Ausztriában lakunk, még nem tudok olyan jól németül, ezért először itt kérdezősködöm.
2018. okt. 13. 16:53
 9/18 anonim ***** válasza:
46%

Ajánlom, szerezz be egy textilborotvát, nálunk megváltás volt.


[link]

2018. okt. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
köszi ez jó ötlet. :-) kérdés, hogy meddig tart a hatása?
2018. okt. 13. 17:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!