Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Farmernadrágot is adtok a...

Farmernadrágot is adtok a gyereketekre oviba?

Figyelt kérdés
Van 8 farmernadrágja a kislányomnak, és nem szeretném kihasználatlanul hagyni. Amiket vettem új melegítőnadrágokat az összes tiszta bolyhos lett pár használat után pedig nem volt olcsó. Így most megint venni kellene nadrágot, de ha nem muszáj farmert is ráadnék. Ezenkívül thermoleggingsbe és szoknyába járatom.

2018. okt. 13. 16:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
94%
Az én fiam pl a melegítőt nem szereti. Mindig farmerban jár oviba.
2018. okt. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
69%
Oviba mindig vakondok farmer nadrágja volt mindegyiknek. Leggingset nem szerettem nekik bentre adni.
2018. okt. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
43%
A fiam csak melegítőbe hajlandó lenni, mert a farmer vagy a vászon nadrág kényelmetlen neki, így én nem adok rá, csak ha valami alkalom van. Most nagycsoportos, előre tartok tőle, hogy a suliban már azt illene hordani, utálja.
2018. okt. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
52%
Gumisderekú, puha farmerekben jár a fiam óvodába.
2018. okt. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
31%

Oviban kenyelmetlen, ez utcai viseletre jo. Jatszani nem hiszem.

Termoleggings tokeletes őszre, en is ezt adom a lanyomra, ha picit huvosodik, utana jon a harisnya nadraggal kombinacio odautra es kintre(oviban nadragot leveszi, es a harisnya szoknyaval szinten kenyelmes bentre).

2018. okt. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Én is a leggings+szoknya kombinációt szeretem, csak ha kimennek nem tudom átöltöztetnék-e nadrágra vagy sem. Az sem biztos hogy hűvös időben kiviszik őket. Nálatok hogy van ez? Ki pontozza le a valaszokat? Én minden választ. felpontoztam.
2018. okt. 13. 19:37
 17/18 anonim ***** válasza:
52%
Bentre nem adok rá, jövet-menet és udvarra igen.
2018. okt. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Mondta a Férjem, ha kimennek nem öltöztetik őket át, pedig van 8db szoknyája és leggingek ezeket rá szeretném adni
2018. okt. 14. 06:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!