Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kutya megkarcolta, betadine-on...

Kutya megkarcolta, betadine-on kívül kell valami más?

Figyelt kérdés

5 éves kisfiam játszott a kutyával, a kutya megharapta a felkarját. Nem mély seb, inkább egy felületi hosszúkás karcolás, amitől a bőr kicsit megdagadt, illetve nagyon enyhén vérzett. Kimostam szappanos vízzel, bekentem betadine-al. Tetanusz még véd ha jól tudom, kötelező oltásban benne van.

Kutya fél éves, volt oltva 2x. Hogy veszettség ellen is, nem tudom, külföldön élünk, nem tudom mi van benne a kötelező oltásokban, mert nem magyarul van írva.

De engem is harapott már meg így, nem lett bajom.

Vigyem orvoshoz?



2018. okt. 15. 12:44
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
3%
A szememben pedig nem anya sot nem is ember az, aki egy gyereket kitesz a tovabbi harapasoknak. Belemelyeszti a szemfogat jatekbol, magyarazhatod a gyereknek h Pistike az a kutya csak jatszott, megmondtak a nenik a gyakorin is h nem o volt a hibas...
2018. okt. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
100%
Te beteg vagy. Ennyi.
2018. okt. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%

52%-os tudom mondtuk már de: OSTOBA VAGY!!!!!

Látom nem fér bele abba az ostobenkó fejedbe hogy senki nem a kutyát helyezi a gyerek elé. Nem, nem kell megmagyarázni a gyereknek hogy a kutya nem direkt csinálta, és semmi baj. A gyereknek azt kell megmagyarázni hogyan kell a kutyával játszani, hogy kell hozzányúlni, és mikor. És ha nem tartja be, mik lesznek a következmények.

De jellemző ez. A magadfajta mocskosszájú primitív emberek nevelik ki azokat a kölköket akik először csak állatokkal agresszívoskodnak, majd más gyerekekkel, majd felnőttként folytatják. Mert a hozzád hasonló egybites belenevelte hogy neki szabad, mert "jajjaj az én gyerekem a kis tubicám, jajj a leleke".

Német juhászok mellett nőttem fel, és soha egy karcolás nem volt rajtam miattuk, mert megtanították hogy kell velük viselkedni. De érdekes módon gyerekkoromban más gyerekek bántottak, csúnyán..azok az áldott jó lelkek tudod. Gondolom a te gyerekkori, vagy te kölköd gyerekkori másai, akiknek mindent szabad, akiket nem tanítottak meg soha alkalmazkodni, és másokat tisztelni. Bármilyen élőlényt! Embert, kutyát, mcskát, madarat. Törni zúzni, kötekedni, belerúgni abba akibe akarunk azt bezzeg igen. Kutyába is, mert azok büdös dögök, akik bántanak....mondja ezt a büdös dögöző mocskosszájú.

Vond le a következtetést, ha tudod. De kétlem hogy neked ahhoz van elég eszed.

2018. okt. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
88%

Méghogy az agyhalál az élettel nem összeegyeztethető...

Te agyament, elolvastad és értelmezted, amit a kérdező írt vagy csak szánalmas életed frusztrációját vezeted le itt???

KÖLYÖK kutya és FELÜLETI KARCOLÁS. Milyen szemfog méllyesztésről hadoválsz??

A családodban is az ember cseszte el a kutyát, mert alap, hogy nem guggolva üdvözlünk egy kutyát. Falka állat mely nem emberi nyelven kommunikál. A kisfiú akit elmeséltél a kutya nyelvén kvázi minden alkalommal azt erősítette a kutyában, hogy az rangban felette áll, belépve a területére a gyerek a gugolással a behódolást szimbolizálta az alfának, vagyis azt jelezte azt tesz, amit akar. Miért a kutya a hibás, ha az embernek fingja sincs arról hogyan is kell egy jószággal 'beszélni'? Fogd már fel bakker.

2018. okt. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
88%

Kár ebbe a szó utolsó. Az ilyen ember nem tisztel, nem alkalmazkodik senkihez a saját környezetében sem, és a gyerekébe is ezt neveli, hogy ez a normális: úgy bánni mindenkivel ahogy akarunk, mert nekünk ez jár.

Aztán csodálkozunk, hogy sok debil akarnok ember vesz minket körül.

2018. okt. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
88%

Igaz!

...és csodálkozunk, miért vannak a kutyatámadások...

A qurva média azt bezzeg sose vizsgálja, mert az már nem hír, hogy ki, miért, hogyan tartott állatot...

Annak örülök, hogy ez az egysejtű legalább nem fog kutyát tartani, ennyiből jó, hogy utálja őket, mert a nevelésükhöz ügysem lenne elegendő az IQ, hogy az EQt ne is említsük. ;)

2018. okt. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
100%

1.) Ennyi elég a sebnek, ha nem volt veszett. :)

2.) Ezt ne hívjuk harapásnak, mert nem az, egy ilyen karcolás egy kölyökkutyánál simán belefér, főleg mert sokszor a kölykök foga még olyan hegyes, mint egy tű, harapnia sem kell, csak ráfognia. Szóval kutya miatt sem aggódnék.

2018. okt. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az 52%-os megharapta egy veszett kutya... És már az esze is elment. Képtelen vagyok elhinni, hogy léteznek ilyen ostoba, buta és korlátolt emberek. Ráadásul még hirdeti is itt a hülyeségeit, ahelyett, hogy beülne egy sötét sarokba, vagy kimenne szépen a forgalom közepére játszani.


Hogy lehet valaki ennyire primitív és mocskos szájú. Pfejj.

2018. okt. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!