Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miert vannak sokan rossz...

Miert vannak sokan rossz velemennyel a bolcsirol, amikor egyertelmuen jo ott a gyerekeknek?

Figyelt kérdés
En is izgultam, mikor 2 evesemet beadtam. De 1 het alatt beszokott, ott alszik, 2 het alatt megtanult evoeszkozzel enni, ejszaka nyugodtan alszik mert elfarad nap kozben. Amikor elhozom, van, hogy ki se akar jonni a kapun, maradna meg jatszani. Neha sir amikor reggel leviszem, de amikor itthon voltunk egesz nap akkor is sirt neha ha koran keltettem vagy mert unta a boltba menest. Maga a bolcsi teljesen modern, ha nem tudnam h allami, azt hinnem magan bolcsode. A gondozonok is nagyon kedvesek. Szoval ezek utan en nem latom hatranyat.
2018. okt. 31. 17:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Gyerekfüggő is, meg nagyon sokat számít, milyen elhivatottak a nénik vagy se... egyébként szerintem sem ördögtől való és pont a két éves kort tartom tapasztalatom alapján vízválasztónak, amikor már igénylik a kortárs társaságot.
2018. okt. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%

Egészségedre.

Tudod, nem minden gyerek ugyanolyan. Az én nagyobbikom 2 évesen a háta közepére se kívánta még a gyerektársaságot. Játszótéren menekült előlük. Velem viszont sose unatkozott. Evőeszközzel már 2 éves kora előtt is tudott enni, nem kellett ehhez bölcsi.

Amikor ovira került sor, gond nélkül beszokott.

2018. okt. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%

Én nem vagyok rossz véleménnyel róla, de én szerettem otthon lenni vele.

Jàtszótéren imàdta a gyerektàrsasàgot, evőeszközzel is tudott enni.

(Bölcsi nélkül is megtanulnak enni, csak a kezébe kell adni, meg kell mutatni nekik)

2018. okt. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
59%

Gyerekfüggő. Az enyém szobatiszta volt mikor beadtam, egész szépen beszélt. Nos, egy hónap alatt eljutottunk addig hogy állandóan bepisilt és nem szólalt meg. A bölcsiben nem evett, és sikítva sírt ha csak szóba került.

A bölcsi a legtöbb esetben szükséges rossz, a dolgozó szülőknek.

2018. okt. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
67%
Mi tökéletesen megvoltunk bölcsőde nélkül is. Három gyerekem van.
2018. okt. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
69%
A fiam imadta, nem bantuk meg. Nagyon jo és segítő gondozokhoz volt szerencsenk, mindenben tamogattak, tanacsot adtak. Nyilván intézmény függő is de a mienk szuper volt.
2018. okt. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, az egyetlen saját példádból miért általánosítasz.

Nekünk is pozitív volt a bölcsi, de eszembe nem jutna azt mondani, hogy egyértelműen jó "ott" minden gyereknek. A bölcsik között és a gyerekek között is van különbség.

2018. okt. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nem csak sajat peldabol altalanositok hiszen nagyjabol ismerem a csoportban levo gyerekeket. Meg a reggel nagyon sirosaknak is fulig er a szajuk delutan. Azt is hallom amiket mond a gondozo a gyerekekrol a szuloknek a folyoson. Ebbol az derul ki h mindenki szepen beszokott, feloldodott.

Persze nyilvan bolcsije is valogatja. De sokan ugy mondanak neha velemenyt h meg egy nyilt napra sem mentek el...

2018. okt. 31. 21:00
 9/15 anonim ***** válasza:
84%

Egyértelműen jó? Ezt valami közvéleménykutatásból szűrted le, vagy max tíz gyerekből, illetve amit rajtuk látsz?

Azért ez nem semmi. Te tudod, mi ajó a te gyerekednek. De hogy mi jó az enyémnek, szomszédénak, akárkiének, azt hadd tudja az anyja. Mindenkinek egyéni szülői kompetenciája eldönteni, hogy akarja a bölcsit vagy nem.

Ez a kérdés kb olyan, mint az, hogy Miért a Pennybe megy mindenki, mikor a Lidl mennyire jó.

2018. okt. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
A kerdest tobb olyan ember ihlette a kornyezetemben, akik tiszta idegek attol, hogy egyedul vannak a gyerekkel otthon, mennenek mar dolgozni, de valahogy a bolcsit megis démonizálják. Kivancsi lennek, hogy aki zsigerbol (tehat utanajaras nelkul) ellenzi a bolcsit, az miert teszi. Az, hogy jo-e a gyereknek, nem teljesen biztos, de valoszinu. Tehat annal biztos jobb, mint h az anyja egesz nap feszeng a szorakoztatasa miatt.
2018. okt. 31. 22:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!