Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ovis gyerekeknek adtok halat?

Ovis gyerekeknek adtok halat?

Figyelt kérdés

Eddig csak halrudacskákat kaptak, de nekem az nem tűnik igazi halnak. Szója biztos van benne.

Szeretik azt, adnék nekik rántott halat, amit otthon készítek, de hiába filé meg nézem át. Félek, hogy lenyelnek 1 szálkát.


2018. nov. 1. 23:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Enyém zabálta a hekket a balatonnál, vagy éteremben a fogast. Meg kell mondani neki, hogy halevés közben tilos beszélni és jól rágják meg. De pl. a lazacfilében tuti nincs szálka. Fiam azt is imádja.
2018. nov. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Óvónő vagyok, az oviban havi 2x van rántott hal. 😊 Egyébként halrudacskából is van jó, csak nem a pépes, olcsót kell venni, hanem a minőségi, színhús terméket.
2018. nov. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
98%

Halrúdacskának az összetételét kell nézni


Én kaptam hamar...

Lánxom is fog

( horgász család, szálkás halat is csirkeként eszem, tudom hol, hogyan helyezkedik el a szálka a magyar halakröbbségében)

2018. nov. 2. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
Kap halat, egyébként az aldiban szoktam venni halrudacskát halfiléből, nincs benne semmi káros anyag.
2018. nov. 2. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
Természetesen kap. Tőkehalat, tilápiát, lazacot (ezt ritkán) szoktunk venni. De az aldis rudacska abszolút jó minőségű. Szálkásat azért még nem mertem. 3 éves.
2018. nov. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Persze, hogy adok. Nyáron apával ketten pecáznak, és amit fognak azt megfőzzük/sütjük. Harcsapaprikás, rántott ponty, sült kárász, halászlé, minden van. Szoktam venni hekktörzset is sütni vagy tonhal filét rántani, igaz az utóbbiból nagyon nehéz jót találni. Oviban is szoktak kapni.
2018. nov. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
1 éves kora óta kap, afrikai harcsát szoktam venni legtöbbször. Köztudottan nagyon szálkásat nem vettem sosem.
2018. nov. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Adtam már neki de nem eszi meg, nem erőltettem. Oviban sem eszi meg
2018. nov. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kap másfél éves kora óta, mivel nem eszik késsel-villával úgy is én vágom fel neki és átnézem előtte alaposan, de sose volt gond.

Afrikai harcsafilét szoktam venni,hekkfilét illetve lazacot ezekbe igen ritka a szálka és nincs mocsár ízűk mint monjuk a pangasiusnak.

Nagyon egészséges a hal 2 hetente 1x mindig van menün.

2018. nov. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
20%

A rantott halban mar semmi tapanyag nincs, csak rengeteg olaj es felesleges szenhidrat.

Egyedul parolt lazacot erdemes adni neki, ha szempont az egeszseg.

2018. nov. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!