Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Volt férjem mostani barátnője...

Volt férjem mostani barátnője (van egy közös 3 hónapos gyerekük) ki tett több képet is a mi közös 6 éves gyerekünkről. Van e joga hozzá?

Figyelt kérdés
Volt férjem azzal érvelt, hogy ő is megosztotta a közösségi oldalán, így nem perelhetem be ezért a pàrját, mert be akartam, azt mondta miután ő nyilvánossá tette azt más is megoszthatja. nagyon idegesít. Igaz ez vagy feljelenthetem? Semmi joga nincs a gyerekemről posztolgatni...nincs köze a gyerekhez.

2018. nov. 6. 22:56
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
67%
Nyilván a kérdezőnek savanyú a szőlő, mert a volt férje boldogan él az új családjával, ő meg nyalja a kefét és az az egyetlen boldogsága hogy azt keresi hol tehet be nekik.
2018. nov. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
27%
Jo de mondjuk belegondolva nekem is xarul esne ha ezt latnam. H az uj csaj lenyulja a ferjemet aztan a gyerekemet is. Mert egy valamit ne feledjunk! A csaj tudatosan provokalja a kerdezot. Oszthatna meg ugy is h o nem latja, de direkt az arcaba tolja. Gondolom minden mas teren is szivatja, provokalja.
2018. nov. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
67%

42!


Nem tudom, én soha nem látom idegen emberek megosztásait közösségi oldalakon. Az ismerőseimét látom. A kérdező nem gondolom, hogy imserosnek jelolte volna az "ellenséget ", inkább az lehet,higy titokban leselkedik az oldalán .

2018. nov. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
79%
Vagy publikussa teszi, vagy van olyan opcio h az ismerosok ismerosei lathatjak. Mivel a ferje ismerose gondolom a kerdezonek, igy a csajet is latja. Az instagramja pedig siman lehet publikus.
2018. nov. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
64%
Hát mondjuk nem tudom, gyerekként nekem sem tetszett soha hogy egyesek önkényesen fotókat pakoltak fel rólam a netre és még csak meg sem kérdezték vagy szóltak róla, hanem mindig én akadtam össze a fotókkal. Aztán rendszerint jött a sértődöttösdi, amikor szóltam, hogy talán le kellene szedni azokat a képeket.
2018. nov. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem azért a gyereknek az is irtó szrul tud esni, ha elmennek valahová az apjáékkal, készülnek képek, de azokat, amiken ő rajta van, nem teszik ki, a többit meg igen. Mintha nem is lett volna velük. Kérdező, tényleg nem értem, miért fáj az neked, hogy az ő családi képeiken szerepel a gyerek is. Hiszen nekik is családtag, nem csak neked. Pláne, hogy ugyanannyit van velük is, mint veled.
2018. nov. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
0%

Húha, sokan a barátnő pártját fogják, látom. Én viszont attól lennék rosszul, ha valaki a gyerekemről posztol. Én magam sem rakom ki a gyerekem képét aFacebookra és máshová se tenném. Rokonoknak sem engedem. Szeretem, imádom a fiam, de egyáltalán nem szükséges, hogy az ő képe keringjen a neten letörölhetlenül, bármilyen formában. Ha ő majd saját jogán közösségi oldalra kerül, tesz majd képet magáról. Azt, hogy lássák a gyerekemet velem vagy nélkülem egyéb úton is meg lehet oldani. Nincs rá szüksége, és nekem sincs arra szükségem, hogy ezáltal igazolják, hogy szép a család vagy fantasztikus szülők vagyunk stb., stb....

Jelen esetben, szomorú, hogy rossz a kapcsolat a két hölgy között, de èn még jó kapcsolat esetèn sem engedném a gyerek képét a netre.

2018. dec. 8. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
#45-ös: teljesen egyetértek!
2018. dec. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
100%

Az is felmerült itt, hogy rosszul esne gyereknek, ha nem látná magát a többiekkel együtt a képen.

Egy 6 éves mégis miért pörgetné Facebook-ot?


A képet ki lehet nyomtatni, falra/asztalra/albumba lehet rakni. Semmiből nem marad ki, csak nem kering neten a fotója mindenféle oldalon.

2018. dec. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!