Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Volt férjem mostani barátnője...

Volt férjem mostani barátnője (van egy közös 3 hónapos gyerekük) ki tett több képet is a mi közös 6 éves gyerekünkről. Van e joga hozzá?

Figyelt kérdés
Volt férjem azzal érvelt, hogy ő is megosztotta a közösségi oldalán, így nem perelhetem be ezért a pàrját, mert be akartam, azt mondta miután ő nyilvánossá tette azt más is megoszthatja. nagyon idegesít. Igaz ez vagy feljelenthetem? Semmi joga nincs a gyerekemről posztolgatni...nincs köze a gyerekhez.

2018. nov. 6. 22:56
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
90%
Egészen biztosan nincs kizárólagos felügyeleti jogot, drag a kérdező, hiszen az alapból azzal jár, hogy a másik szülőnek se láthatási, se kapcsolattartási joga sincs. A magyar bíróság ilyet pedig kb 1:1000000 aranyban ítél meg, azt is kb akkor, ha apuka félholtra verte a gyereket, és épp börtönben ul
2018. nov. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
87%
Az ilyen önérzetes majmokról a bugyit is le szokták húzni az ügyvédek munkadíj gyanánt, ugyanis kellően ostoba, és fafejű ahhoz, hogy megértse: fszság miatt akar pereskedni!
2018. nov. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 A kérdező kommentje:
felhívtam a gyámügyet azt monták hogy pereljem be rendőrségi uton a nőt akkor csak igazam van hogy ilyen nem lehet csinalni
2018. nov. 7. 09:02
 24/49 anonim ***** válasza:
88%
A gyerek mit szeretne? Neki hogy esne, ha róla nem lenne kitéve közös kép?
2018. nov. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
93%
Jjaja, pereld be. Legyen igazad. A szemet, nem elég higy a férjedet elvette, meg a gyerekedet is szeretni merészeli. A nyomorult. Ezentúl enni se adjon a gyereknek, sőt, be se engedje az otthonába. Hát hogy képzeli????? Igazad van, gyűlöltesd meg vele a gyereket, az a jó ötlet. Ha jól csinálod, az apja se fog többet ránézni a gyerekre. Ügyes vagy, jól csianlod. Csak aztán ne felejtsd el, hogy magadnak koszonheted és ne merd utana oket szidni. Valld majd be szepen ugyesen a lanyodnak, hogy az anyja olyan hulye feltekeny pitsa, hogy meg azt se bánta, higy a saját gyerekenek ah életet baxta el
2018. nov. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
100%

Remek, legalább az exed perelhet, mert bizonyíthatóan ellene neveled a gyereket, és nála fogják elhelyezni.

Remélem, megéri.

2018. nov. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
100%
Pereld.. tedd magad még nevetségesebbé 😂
2018. nov. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 A kérdező kommentje:
milyen érdekes most mindenki szid meg minden majd meglátjátok ha nekem fog igazat adni a birónő. az én gyerekem én döntöm el ki rakhat ki képet rola és ki pedig nem. apja meg engem nem érdekel ilyen esetben nincs bele szólása nálam van a gyerek felügyeleti joga
2018. nov. 7. 09:44
 29/49 anonim ***** válasza:
89%
Te még mindig nagyon buta vagy. Ne gyámügyet hivogasd, hanem ügyvédet kérdezz meg. Majd ha az elmondja hogy a dolgok nem úgy vannak ahogy te azt elkepzeled talan akkor be látod hogy nincs igazad. Az apja is az egyik szülője a gyereknek. Eldontheti mit rak ki a GYEREKÉRŐL a netre és mit nem. Az a gyerek nem a te tulajdonod fogd már fel. Az apa gyereke is együtt csináltatok. Eltiltva nincs a gyerektől hisz tartja a kapcsolatot a gyerekkel, akkor meg netre is azt tesz ki amit akar. Undorító nőszemély vagy. Mondom ezt nőként. Szerencsétlen gyerek. Vedd el tőle az apját csak mert nem bírod elfogadni hogy új párja van. Már értem téged miért hagyott ott.
2018. nov. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
81%
Igen, neked fog igazat adni a bírónő, mert hivatalosan a te negedelyed kell. Más kérdés, hogy emberileg nincs igazad és ezt egészen biztosan el is fogja mondani. A legjobb úton jársz ahhoz, hoyg tönkre tedd előbb a gyerek és a nevelőanyja, aztán pedig gyerek és az apja kapcsolatát. El nem tudom képzelni mi fáj abban, hogy képét tesz ki a gyerekről. Mondjuk azt se értem, minek nézegeted azh o oldalát. Ennyire nem tudod megemészteni, hogy a ferjed lecserélt?
2018. nov. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!