Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Féltékeny az újszülött babucim...

Féltékeny az újszülött babucimra a mostoha bátyja. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A férjem 6 éves fia nem szereti a húgát, dacos, szemtelen mióta megszületett. Féltékeny lehet?
2019. jan. 17. 19:40
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
84%
Babuci, na azok használják akik belefulladnak a babuciba..
2019. jan. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
86%
Nem is tudom babuci mamuci kicsikincse ...pff hánynom kell ,nekem is van egy 9 hós lányom de soha nem szólítanám így...Talán ezekért a nyálas szopogatások miatt féltékeny? Ha így szólítod vajon hogy viselkedhetsz vele? Azt hiszed az a gyerek nem tudja h féle annyira nem szereted mint ahogy a sajátodat? Gondolkodtál mielőtt olyan férfivel jöttek össze akinek már van egy gyereke?? El gondolkoztál mielőtt neki vágtál a második gyereknek? Tudtad azt hogy az a gyereke ugyanúgy ott van azóta is mióta a "babuci" megszületett? Szerintem kicsit gondolkodj el azon hogy mit rontottal el?!?!!
2019. jan. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
60%
Nos..akárki akármit mond...ez nehéz helyzet. Te bevállaltál egy elvált férfit egy pakkal. Sajna a pakkban benne volt ez is. De én megértelek Téged is,az èn páromnak is van 2 másik gyereke, nem mindig könnyű,de azért szerintem nem vagyok egy gonosz mostoha. A gyerek nem úgy szeret mint sz anyját,Neked sem kell őt annyira szeretned mint a sajátodat...ez természetes. De. Ő van és volt is és fontos a családban. A gyermeked testvére és a párod gyereke. Kicsit legyen többet apàval mikor találkoznak. Vagy erről nincs szó,Nálatok él? Gondold magad kicsit az ő helyzetébe is.
2019. jan. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
72%
brrr... babuci? Nem egy provokatív kérdés ez ahol valami unatkozó kölök gonosz mostohaanyut akar játszani?
2019. jan. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
57%
Amúgy a "babuci" egy meglehetősen gúnyos elnevezés, egy anyát sem ismerek aki ilyen gúnyolódva hívná a saját babáját.
2019. jan. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim válasza:
20%
.
2019. jan. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
53%
Érdekes hogy a "babuci" anyucija eltűnt...
2019. jan. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
73%
Lehet hogy elküldték aludni a szülei "anyucit"
2019. jan. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
87%
Elég volt a kamukázásból. Épeszű nő, pláne anya nem ír ilyen idióta módon...
2019. jan. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:
Na.... Szépen irkáljál azért!
2019. jan. 17. 22:00
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!