Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Féltékeny az újszülött babucim...

Féltékeny az újszülött babucimra a mostoha bátyja. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A férjem 6 éves fia nem szereti a húgát, dacos, szemtelen mióta megszületett. Féltékeny lehet?
2019. jan. 17. 19:40
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:

#32 Legalább helyesen tanulj meg írni, és értelmezni a kérdést, ha már ellenállhatatlan vágyat éreztél analfabétán ide irkálni!


Köszönöm, de nem kell minden funkcionális analfabétának csak azért ide firkálni mert unatkoznak. Valóban ősanyák........

2019. jan. 17. 23:43
 32/43 anonim ***** válasza:
75%

Hát én se irigylem a pasast,pedig nem mai csirkosz vagyok,és 3 gyerekes családánya..

58N

2019. jan. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
98%

Amíg az egyik babuci, a másik meg mostoha, addig féltékeny is lesz...

De ne legyél már ilyen korlátolt, hogy ezt nem látod!

2019. jan. 18. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
87%

#37


Ugyan már. Mit vársz egy gügyögő anyucikától? Egyirányú utca az egész nő. Jó cserét csinált a pasas, de meg is érdemli.

2019. jan. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
90%

Egy újabb debil "anyuka"...

De remélem inkább csak egy troll, aki kamuzik! Nem lehet ennyire debil, aki gyerekeket nevel!

2019. jan. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
100%

A babuci mindent elárult. Többek között azt is, hogy a gyereked körül forog a világ. Az a fiú néhány napot van az apjával, a babucikád meg még (!) minden egyes nap. Szamolnod kellet volna ezzel, amikor egy gyerekes pasival jöttél össze, és tetted szét a lábad neki. Ahogy írták, ennek a dolognak a kezelését nem most kellene elkezdeni, amikor már itt az újszülött, folyamatosan kellett volna. A "mufurc" szót olvasva, nem hiszem hogy sikeresek lesztek ezek kezelésében.

A fiú meg nem mostoha, hanem féltestvér.

2019. jan. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
91%

Szegény kisfiú...:(

Te meg mássz ki a "babucidból" és akkor béke lesz.

2019. jan. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
99%

"Nem tűntem el, megszopiztattam a kincsem, vacsoráztattam a párom"

És nekem is ebédidőmben kell feljönnöm ide, mindjárt kijön a jó kis krumplifőzelék :S

2019. jan. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
92%
Remélem kérdező direkt trollkodsz és provokálsz. Ennyire IQ csökkent nem lehet senki. Iszonyú irritáló a stílusod.
2019. jan. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
100%
Apuka töltsön minőségi időt a fiúval, amíg te a szopó kinccsel foglalkozol, és akkor nem érzi majd kiszorítva magát.
2019. jan. 19. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!