Rossz anya vagyok?

Figyelt kérdés
Napi szinten úgy érzem hogy besokalok, másfél éves ikerpárom van és elevenek, folyton megtalalják azt amit nem szabad egyszerre vagy felváltva, még mindig nem aludják át azéjszakát mert olyan visitással ébred az egyik hogy tuti felebreszti a másikat. Rá ment a kapcsolatunk a párommal erre az egészre folyton feszült vagyok ő meg sokat dolgozott alig volt egymásra időnk akkor is fáradt voltam, már külön élünk. Amit viszont a legnagyobb szégyenemnek érzek hogy sokszor elszakad a cérna és üvöltenék és zokognék és néha hangosabban szólok a kelleténél, soha nem bántanám őlet mert ők a mimdeneim és mindig is családot akartam de mégis úgy érzem pocsék anya vagyok és bele bukok az egészbe..
2019. febr. 13. 23:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy olykor kimegy a biztosíték, még nem vagy rossz anya. Ember vagy, jogod van elfáradni, és egy kis nyugalomra vágyni. Aki az ellenkezőjét állítja, húzzon el a rákba.
2019. febr. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy hiába kérném segítsen azzal jön hogy ez egy nő dolga ha egy gyerekkel ha kettővel oldjam meg mert én amúgy se csinálok semmit egész nap..

Hiába ígérte le a csillagokat az elején hogy segít meg együtt csináljuk, elhiszem rengeteget dolgozik persze de akkor ne csináljon úgy mintha én csak feküdnék egész nap.. jó, vannak napok amikor nem sikerül mindent megcsinálni de kinek nem, alig alszok éjszaka nem könnyű így toppon lenni..

A kapcsolatunkon meg nehéz dolgozni úgy hogy szerintem sosem tekintett minket első számú családjának és ha a drága szülei ellenem beszélik..most ott lakik..ehhez nem kell semmit hozzá fuznöm szerintem..

Mindkettőnknek túl nagyok az elvárásai a másikkal szemben sajnos..

2019. febr. 15. 18:41
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem vagy rossz anya. Egy kicsivel sem könnyű az élet, hát még kettővel. Szerezz segítséget, hogy néha ki tudj kapcsolódni, találkozni barátokkal, vagy csak egyszerűen kialudni magad. Tarts ki, egyre jobb lesz, ahogy nőnek, okosodnak, másfél év és ovisok lesznek. A férjed szégyellheti magát, a legnehezebb időszakban költözött el, igaz, előtte se vetted sok hasznát.
2019. febr. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!