Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyerekkel meddig elég nektek...

Gyerekkel meddig elég nektek 40. 000 Ft? Két részletben kapok fizut es hogyan osszam be hogy kimasszak a gödörből?

Figyelt kérdés

Szoval ho elején kapok 40 ezret. Minusszal indulok, azaz ekkor van mögöttem rezsi es lakberelmaradas, üres a hűtő, nincsenek tisztitoszerek, öblitő, stb.


Szoval megkapom a 40-et. Kb 15 nap mulva pedig kapok 80-at. Azaz kb 20-an.


A 40-ből nem merek semmit csak kis, 5 ezres szamlakat befizetni, a nagyobb pl lakber, gaz szamlakat nem, mert akkor kajára sem marad 20-áig, igy feltöltöm inkabb a hűtőt ami elég ket hetre plusz kis kiszereléses tisztitoszereket veszek mivel a nagyobb dragabb hiaba jön ki olcsobbra az egységara.Ha mindenbol a nagyobbat venném akkor kajára megint nem marad.

Plusz aprosagokra ovis csoportpenz, fenykep, ha kinotte uj gatyo a kicsinek, stb


20-án már nullan vagyok, remegve várom a 80-at.

Ebből befizetem az egyik nagyobb rezsiszamlat vagy az egyik lakbert, a maradek igy kitart a kovetkező ho eleji 40 ezer ft fizetesig megint hűtőtöltes, es muszajapropenzek erre arra


Es a kövi honapban uj szamlak jönnek. Megint a minusz/tarrozas/lakber vagy rezsielmaradas tetejebe.



Mindig ugyanaz az ördögi kör.


Ha nullan lennék akkor szerintem megélnék koccra honapra, azaz varatlan kiadasra akkor sem lenne, gyűjteni sem,de legalabb eddig jussak el.


Hogyan osszam be ezt a ketreszletben erkező fizetest??


Apa nincs. Gyt nincs mert évek ota ül rajta a birosag.


2019. márc. 21. 07:38
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Kivancsi vagyok ha egy anyának adnék 40 ezret a kezébe, hany napig lenne nàla ez a penz.
2019. márc. 21. 07:41
 2/23 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem ha már eddig nem, akkor ezután menj valami szakmát tanulni, amivel jobban kereshetsz...
2019. márc. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Piacképes vagyok. Tobb masik allasunterjun voltam, 140-nél megáll a hatar annal tobbet itt nem adnak csak annak aki muszakol.

250 ezres nettos allast azert kellett elutasitanom mert tobbszor is este 7-ig kellett volna bent lennem amikor ugye nincs ovoda.

Itt rugalmasak nem rugnak ki szinte rendszeres tappenz miatt sem. Mashonnan már repultem volna amennyit gyerek miatt csusztatok.

2019. márc. 21. 07:55
 4/23 A kérdező kommentje:
Azert erdekel a 40 ezer kinel meddig tart ki, hogy en most jo vagyok abban hogy 15napra be tudom osztani, vagy más betudná ezt osztani akár több napra is? Hogyan?
2019. márc. 21. 07:59
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Jó vagy.

Mellesleg kapsz családit is meg adókedvezményt is, nem?

Az még 20+ ezer forint.

2019. márc. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Adokedvezmenyt èvente igenylem vissza mig kicsi arra hogy az unokatesoival nyaraljon mikor nagyobb meg a sulira jogsira. Szoval nem érvenyesitem a havi bérben.


A csp meg mintha nem is lenne.

Mivel azt kapom eloszor az a 40 ezres fizuig azaz kb 5 napi kajara elég.

2019. márc. 21. 08:11
 7/23 anonim ***** válasza:
97%
olyan nincs h évekig ül a biroság a gyt-on...utána kéne járnod nem gondolod?
2019. márc. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
98%

Nos..

1. Miért nem veszel több tisztítószert a 80 ezer ftból? 20.-tól 20-ig, és akkor az nem a 40-ből menne. Mik ezek a tisztítószerek pontosan?

2. Amikor főzöl, főzzél többet, dobozba vele, be a fagyasztóba. Ha csak 20. után csinálod ezt, akkor is jópár napra megoldod az étkezést következő hónap elején.

3. Az, hogy évek óta ül a gyt-n a bíróság, elég érdekes. Ismerősömnél sitty-sutty lezajlott, amíg nem fizetett az apa, addig az állam.(Amit persze az apára terheltek később)

2019. márc. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
64%

Én sajnos nem tudnàm, ha csak azt nézem, élelmiszer, rezsi, gyereknek öltözködés mennyibe kerül.

Sajàt hàzban élünk ugyan, 120 nm, de mindennel együtt a rezsi kb 70 körül van, most pl csak egyszerűbb bevàsàrlàsnàl 18-at hagytam a boltba, 13-at ruhàkra a gyereknek.

Én szerencsére nem vagyok egyedül, pàrom jól is keres, meg ugye ott van a havi 50 gyerektartàs.

Tény, ha ilyen helyzetbe kerülnék, meg kéne oldanom, de az igényekből jelentősen lejjebb adva menne csak, én pont ezért akàr a lelkemet is eladnàm, csak hiànyt ne szenvedjen a lànyom semmiben.

Ha ennyire kevés pénzt be tudsz így osztani, akkor te valamit jól csinàlsz.

Màs területen elhelyezkedni ami többet fizet nem opció?

Tudom, ha segítség nincs a gyerek mellé, akkor meg vagy lőve.

Nekem most lenne egy jó lehetőségem, de mivel se nagyszülők nem élnek, sem senkink, így most erre nemet kell mondanom, marad egy rugalmasabb beosztàs, de kevesebb pénzért, vagy maradok itthon a hàtsómon, mert pàrom fizetése lényegesen több, mint ami az enyém lenne.

Csak azt tudom mondani, próbàlj meg egy jobban fizető szakmàt megtanulni, mert ez tényleg nagyon kevés pénz.

Sajnàlom. :(

2019. márc. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
78%

Azt írod 140 megállítja a fizut, akkor menj olyan helyre, ahol kapsz annyit. Az plusz 20 ezer.

Kérd a családi kedvezményt havonta, nem most van ideje a gyűjtögetésnek nyaralásra, ha nem jut pénz kajára, meg tisztítószerre.

2019. márc. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!