Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyerekkel meddig elég nektek...

Gyerekkel meddig elég nektek 40. 000 Ft? Két részletben kapok fizut es hogyan osszam be hogy kimasszak a gödörből?

Figyelt kérdés

Szoval ho elején kapok 40 ezret. Minusszal indulok, azaz ekkor van mögöttem rezsi es lakberelmaradas, üres a hűtő, nincsenek tisztitoszerek, öblitő, stb.


Szoval megkapom a 40-et. Kb 15 nap mulva pedig kapok 80-at. Azaz kb 20-an.


A 40-ből nem merek semmit csak kis, 5 ezres szamlakat befizetni, a nagyobb pl lakber, gaz szamlakat nem, mert akkor kajára sem marad 20-áig, igy feltöltöm inkabb a hűtőt ami elég ket hetre plusz kis kiszereléses tisztitoszereket veszek mivel a nagyobb dragabb hiaba jön ki olcsobbra az egységara.Ha mindenbol a nagyobbat venném akkor kajára megint nem marad.

Plusz aprosagokra ovis csoportpenz, fenykep, ha kinotte uj gatyo a kicsinek, stb


20-án már nullan vagyok, remegve várom a 80-at.

Ebből befizetem az egyik nagyobb rezsiszamlat vagy az egyik lakbert, a maradek igy kitart a kovetkező ho eleji 40 ezer ft fizetesig megint hűtőtöltes, es muszajapropenzek erre arra


Es a kövi honapban uj szamlak jönnek. Megint a minusz/tarrozas/lakber vagy rezsielmaradas tetejebe.



Mindig ugyanaz az ördögi kör.


Ha nullan lennék akkor szerintem megélnék koccra honapra, azaz varatlan kiadasra akkor sem lenne, gyűjteni sem,de legalabb eddig jussak el.


Hogyan osszam be ezt a ketreszletben erkező fizetest??


Apa nincs. Gyt nincs mert évek ota ül rajta a birosag.


2019. márc. 21. 07:38
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Kérd havonta az adókedvezményt már is 20000 Ft többet van .
2019. márc. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, segítségeket (anonym maradnék)
2019. márc. 26. 11:32
 23/23 anonim ***** válasza:
Javult azóta a helyzet? Nem tudom milyen tisztitókat veszel minden hónapban,ezügyben szerintem tudok javasolni egy két dolgot, ha még érdekel.
2020. szept. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!