Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Unokatesóm kislánya kórházban...

Unokatesóm kislánya kórházban van sajnos nem tudok bemenni meglátogatni. Ha hazajön akkor tudok elmenni hozzá, valami ötlet milyen ajándékot vigyek neki?

Figyelt kérdés
2019. máj. 14. 10:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
Semmi gond azzal, hogy nem tudsz bemenni a kórházba. Ilyenkor egy kisgyereknek az a fontos, hogy a szülei ott legyenek vele. Teljesen jó ötlet, hogy majd otthon látogatod meg. Én vinnék neki valamit, amit nagyon szeret, csoki, süti, gyümölcs - nyilván attól is függ, hogy mi a baja, mit ehet, mit nem. Ha ezen kívül szeretnél valamit vinni, akkor valami kis apróságot, amiket már írtak korábban, színező, kislányos toll, stb.
2019. máj. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

9!


[link]

2019. máj. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
31%

A kérdező egyáltalán nem írta, hogy gondot jelentene, mi mennyibe kerül. Azt írtam, hogy a kaptam egy kb. 10 cm-es hajas babát, amit fésülgettem, öltöztettem. A kórházban fontosabb, hogy legyen újonnan kapott játéka, ami otthon még nincs. Az neki újdonság, eltereli a figyelmét.

Nem értem, miért kell ezért ennyire lepontozni a válaszom. Ha tényleg nem tudod megoldani, akkor küldj neki be valamit a szüleivel, és üzend meg, hogy tőled kapta, gondolsz rá.

Szerintem ez fontos egy kisgyereknél, hogy érezze, mennyien szeretitek. Mondjuk tényleg nem írtad, hogy mennyi időt tölt a kórházban előreláthatólag, mert válasz szempontjából nem mindegy.

2019. máj. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!