Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy szoktassuk le a gyereket...

Hogy szoktassuk le a gyereket a köztünk alvásról?

Figyelt kérdés

Lassan 6 éves lesz , de még nem megy suliba. Mindig köztünk alszik. Fél egyedül.

Milyen módszerek vannak, hogy külön aludjon?



2019. máj. 14. 12:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
54%

Hat hatos, nem kell hozza agysebesznek lenni... Pl mellefekudni amig elalszik, beszelni vele, hogy ez az ő helye, ninca mitol felnie. Semmi extra nincs ezekben nálunk bevalt lampa meg minden egyeb nelkul.


Egyébként dejo annak, aki emlekszik arra mennyire volt 6evesen faradt meg kipihent... En mar nemigazan.


Egyebkent lehet lepontozni mert az itt nagyon megy, de mivel tanacsot kert a kerdezo és én azt (mellesleg biologiara alapozva) nem tartom a legjobb megoldásnak, nem fogik bologatni hogy jaahjaah láámpa, csak mert elottem 3ember azt irta, de elfogadom, hogy te igy aludtal.

En meg képzeld evekig tévére, es nem tunt fel semmi (nekem mert lassan 40vagyok) de ettől meg lehet masnak nem valik be.

2019. máj. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Halisten en mindenre emlekszem kiskorombol es tini korombol is:) neha ez atok nem aldas.

Nem minden gyerkocnel valik be az, hogy "nincs mitol felned" mert nekik sokkal nagyobb a fantaziajuk mint nekunk.

2019. máj. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mesélj neki a saját szobájában, ő feküdjön az ágyában, mellé is fekhetsz akár, kislámpánál. A hangod már eleve megnyugtatja, elalhat mesére is. Ezzel adod neki a legtöbbet, hogy mesélsz. Grimm mesék a legjobbak, meg vannak jó magyar népmesék is - bár nem mind az. De foghatod is a kezét, amíg el nem alszik, és aztán kimész a szobájából. Nálunk ez bevált. (És aztán vagy ott aludtam én is valameddig - vagy sikerült még elalvás előtt - mármint a saját elalvásom előtt - átslisszannom a saját ágyamba...)
2019. máj. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!