Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyerekes anyukák, akik...

Kisgyerekes anyukák, akik engedik a gyerekeiknek a sarazást, mit tennétek?

Figyelt kérdés

Nemrég a Balatonnál voltam strandolni, és volt egy iszapos rész, ahol gyerek játszottak, dagonyáztak. A közelemben volt egy anyuka a gyerekével, a kis srác már rendesen össze volt koszolva, egyszer csak mondja az anyukájának, hogy ő is sarazzon, majd egy kicsit összekente. Az anyukának úgy tűnt tetszik a dolog, majd elkezdte magát összekenni iszappal, és együtt nevettek az egészen, így az anya is már elég alaposan koszos lett, de azért nem tetőtől talpig.


Meglepett, mert nem nagyon láttam még hasonlót, hogy egy anyuka együtt sarazzon a gyerekével, pontosabban hogy ilyenkor ő is összekoszolja magát. Hasonló helyzetben ti benne lennétek?



2019. jún. 22. 11:56
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
75%
Ezeknél a kérdések él mindenki lazamami meg vagánymami, de én felvállalom hogy utálok koszolni. Mondjuk a gyerek sem szeret, egyből a vízbe rongyol :)
2019. jún. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Vízparton simán megcsináltam én is a gyerekkel. De homokozóbban is saraztunk együtt, persze akkor nem kentuk ossze egymást
2019. jún. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
57%

olyan szomorú, hogy azt írod, nem nagyon látsz hasonlót... a nagypapa lábára építettem sárvárat az anyámmal és az öcsémmel, a nagymama csak azért maradt ki a beépítésből, mert előbb át akarta venni a "játszós" fürdőruháját(igen, mindenkinek kettő van a családban, egy amiben elég jól érzem magam hogy sorba álljak a büfénél, meg egy, amit nem sajnálok ha kibolyhosodik a csúszdán vagy nyomot hagy az iszapos homok), nagy rivalizálásban a másik homokvárral két méterrel odébb, hasonló felállásban (mama-papa-gyerekek)... alig tíz év telt el?

sőt, ha együtt nyaral a nagycsalád (három-öt kicsi, két nagy, az egyik néha úgy csinál mintha komoly nagy egyetemista lenne, plusz kéttucat felnőtt), mi építjük a legnagyobb várat és mi ássuk a legnagyobb tavat a strandon, mégis mi a rákért megyünk le a vízhez ha nem ezért? persze készíthetünk szelfit is az instára amíg a kicsik játszanak és koszosak lesznek, de ez annyira nem vonz....

2019. jún. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
73%
4. vagyok. Úgy gondolom, hogy akkor minden második gyerek elkapna valamit. Azt is megértem, hogy csak történik a baj, 100 ezer gyerekből egynél fordul elő súlyos betegség, de a Balatonpartnál még egyszer sem hallottam, hogy valakit paraziták leptek volna el csak azért, mert a parton "saraztak". Amiről itt ír valaki, az inkább elhagyatott tavaknál szokott előfordulni.
2019. jún. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
78%
13, milyen butaság ez hogy mi a rákért megy az ember vízpartra, ha nem sarazásért...Mi speciel fürdeni, strandolni, labdázni, napozni, stb.
2019. jún. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
61%

Javítok, nem tudom, mi történt a második mondatommal: Szóval azt is megértem, hogy valaki aggódik a parton összeszedett fertőzés miatt, de nagyon-nagyon ritka, ráadásul inkább külföldön. A Balaton én biztonságosnak tartom... (14 voltam, bocs.)

Nem kell ilyen merevnek lenni, a Balatont mindig ellenőrzik. Százszor inkább, mint pici gyereket bevinni egy városi fürdőbe.

Sárosak leszünk? Igen. Na és akkor mi van? Belépsz a vízbe és lemosod magad. Ennyi.

2019. jún. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
70%
Na és? Azért van a víz, hogy lemossuk. Hol a probléma? Ezért kellett kérdést kiírni? :)
2019. jún. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

A Balcsi közepén láthatsz csak ilyet, két pillanat lemosni az egészet.


Máshol járkálsz, ahol egyből van víz is?


Csak vízparton saraznak az anyukák, ahol van lehetőségük lemosni a sarat.

2019. jún. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Simán :) Lemosom utána azt csók.
2019. jún. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
74%

Kérdező, nem szoktam soha sarazó anyukát látni sem Balcsin, sem Velencei tónál. A gyerekek saraznak, anyuka max mellettük ácsorog. itt a neten meg mindenki vígan sarazna.

Tegnap volt egy kérdés hogy ki mennyit szexel terhesen, ott még hirtelen minden válaszoló kismama szexistennő volt és még 40 hetesen is heti 5-6-szor vetette a férjére magát.


Tehát ezeknél a kérdések él csak nagyon nagy fenntartással érdemes elhinni a válaszokat. Olyan nincs hogy neten mindenki szuperanya a való élet meg totál mást mutat.

2019. jún. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!