Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyerekes anyukák, akik...

Kisgyerekes anyukák, akik engedik a gyerekeiknek a sarazást, mit tennétek?

Figyelt kérdés

Nemrég a Balatonnál voltam strandolni, és volt egy iszapos rész, ahol gyerek játszottak, dagonyáztak. A közelemben volt egy anyuka a gyerekével, a kis srác már rendesen össze volt koszolva, egyszer csak mondja az anyukájának, hogy ő is sarazzon, majd egy kicsit összekente. Az anyukának úgy tűnt tetszik a dolog, majd elkezdte magát összekenni iszappal, és együtt nevettek az egészen, így az anya is már elég alaposan koszos lett, de azért nem tetőtől talpig.


Meglepett, mert nem nagyon láttam még hasonlót, hogy egy anyuka együtt sarazzon a gyerekével, pontosabban hogy ilyenkor ő is összekoszolja magát. Hasonló helyzetben ti benne lennétek?



2019. jún. 22. 11:56
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Mi a Velencei tóra járunk és szoktunk látni sarazó anyukát, apukát. :) Már ahol van homokos, gyerekbarát part. Mi is leszoktunk ülni mellé iszapot csöpögtetni, nem zavar, ha mocskosak leszünk, fél perc lemosni. Régen, amikor kisebb volt, a bölcsi 600 méterre volt tőlünk. Ha esett az eső, amikor hazaértem, letettem az autót, átvettem a gumicipőm, fogtam egy esernyőt és elsétáltam érte. Vittem az ő gumicsizmáját is, ha reggel nem abban vittem és hazafelé együtt számoltuk hány pocsolyában tapogtunk végig, mire hazaértünk. Más anyukák azt is engedték, hogy a pocsolyában kézzel tapicskoljon, játszon a gyerek. Én azt azért nem.
2019. jún. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
:) en mutattam meg a gyereknek hogy kell pocsolyába ugrani, együtt homokozunk, mezitlab ugralunk a parkban, es igen, sarazunk is ha van hol. En imadom, nem érdekel ha mas nez vagy hulyenek gondol. Szepen lemossuk a vegen magunkrol es megyunk tovabb mintha semmi sem tortent volna.
2019. jún. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
De jó lehetett nekik😊. Amugy nagyon jol tette az anyuka. Én is szívesen veszek részt az efféle játékokban. A kislányom is jobban élvezi a játékot. A sár meg sár van víz le hehet mosni😊. Engem a kislányom ha a játszótéren a homokozóba játszuk tele szór homokkal. De azt se bánom. Addig jó míg ő jol érzi magát
2019. júl. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!