Félek az abortusztól, de semmiképp nem akarom megtartani. Felmerült az örökbeadás is, írna olyan, aki ezt tudta vállalni? Mármint az örökbeadást is nehéz lehet megélni.

Figyelt kérdés

2014. jún. 15. 22:41
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
0%
20-as! Túl idealista vagy, ilyen a valóságban nem igazán működik. A gyermek igenis összezavarodik, rosszul érzi magát, hogy őt eldobta a vérszerinti szülője. Ha meggebedsz, akkor is lesz annak a gyermeknek olyan időszaka, amikor még nem elég érett ahhoz, hogy megértse és a helyén kezelje ezt a dolgot. Kívánom, hogy legyen elég erőd és kitartásod ápolni a leendő örökbefogadott gyermeked lelkét akkor, amikor majd kiskamaszként egy világ fog összeomlani benne, és nem fogja érteni, hogy ő miért nem 'normális' gyermek. Az örökbefogadás nem feltétlenül lehetőség a gyermek számára.
2014. jún. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Hogy döntöttél? Hogy vagy? Es mennyi idős terhes, vigyázz kine csussz az időből ha abortuszt valasztod.
2014. jún. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
érdekesek a levelek, amiket kaptam! Volt aki majdnemhogy megkérdezte, mennyit szeretnék h odaadjam! Felháborító! Nos, most 10hetes vagyok, MEGTARTOM :))
2014. jún. 19. 12:59
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
Sok erot, egeszseget es boldogsagot a picurihoz :)
2014. jún. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

Örülök a döntésednek! Sok erőt kívánok, meglátod majd, megéri!

végül akkor örökbe sem adod, igaz?

2014. jún. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim válasza:
irtam privat uzenetet kerlek olvasd el koszonom
2014. jún. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
21%
Ne lepődj meg Kérdező. Sokan már annyira kétségbe vannak esve, hogy kilóra megvennék az újszülötteket...ha tehetnék.
2014. jún. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
27%
Becsüllek a döntésedért! Még akkor is ha örökbe adod. Tudod én valószínű örökbe fogadó leszek, bár még várunk a csodára, de soha, ismétlem soha nem mondanám az örökbe fogadott gyerekemnek, hogy egy sz. ar, sz. láda volt az édesanyja, hogy örökbe adta, mert ha ő nem szüli meg nekem, én nem lehetek anya. Aki elveteti az a sz-ar és sz.-láda, mert nem felel a tettéért.
2014. jún. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
42%

Jo kis nevelest fogsz akkor adni a leendo gyermekednek utolso.

"Figyelj kicsim, tudod ha valaki egyszer elkovet egy hibat azt egesz eletemben meg kell vetni. Ilyenek peldaul a magzatot abortalo nok akik nem vallaljak a felelosseget hiaba ha szegeny, vagy megeroszakoltak eseteleg nem all keszen a csaladalapa

2014. jún. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
48%
Csaladalapitasra, felettuk itelkezni kell!"
2014. jún. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!