Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » Akik válság esetén az örökbead...

Akik válság esetén az örökbeadást hangoztatják adtak már örökbe gyereket?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék, nem provokálni akarok. Nem szoktam abortuszt javasolni senkinek sem a kérdésekben mielőtt valaki ezzel is megvádolna. Csak mindig meglepődök rajta amikor egyesek azt írják hogy a nő az egészségügyi kockázatokat, a saját lelkivilágát tegye tönkre azzal hogy örökbe adja a gyereket. Ti örökbe tudnátok adni a gyereketeket?
2014. dec. 6. 11:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
72%
Pont ezt akartam írni,h aki nemtudja vàllalni a picit mert nem teheti meg..az örökbeadàsig is nagyon sok pénzbe kerül egy baba..orvoshoz járni..az is pénzbe kerül,aki hányni fog terhesen az nemtud dolgozni...mindenkinek van családja ismerősei akkor ők tudni fogják,h terhes vagy de nem tartod meg..magyarázkodhatsz idegen embereknek..stb ..vagy ha olyan miatt nem vállalja a gyereket mert suliba jar még akkor ugyanúgy ott kell hagyni!!ezekre senki nem gondol.arról nem is beszélve,h lelkileg sokkal megterhelőbb lehet örökbeadni mint elvetetni!!ez nem önzőség ilyen butaságot írni ha az enyem nem lehet másé se..mi köze màsnak ehhez a gyerekhez????mi köze màsnak egy idegen nő testéhez??egyenlőre mindenki maga dönti el akar-e gyereket vagy sem!de örökbeadni sokkal sokkal nehezebb és én még mndig úgy gondolom ha a helyzet azt kívánja az abortusz a megoldás..tegye a szívére a kezét mindenki aki ezzel vagdalózik..ki az aki 9hónap utan örökbe tudná adni a babáját??
2014. dec. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
24%

Nekem nagyon érdekes olvasni a hozzászólásokat. Mi próbálkozunk babával, sajnos nem jön össze már egy éve...

El sem tudnám képzelni, hogy kritikus helyzetben elvetessem a gyermekemet. Biztos, hogy örökbe adnám. Ebbe már régen biztos vagyok, és nem is fog változni. nagyon sokan várják az örökbe fogadható gyerekeket, és tudom, hogy szeretetben fel is nevelnék.

2014. dec. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
59%
Én örökbe fogadtam, és míg élek, hálás leszek annak a nőnek, aki esélyt adott a kisfiamnak. Ő nem tudta vállalni, de a legjobbat akarta neki, így az örökbeadás mellett döntött. Ha ő másként dönt, a könnyebb utat választja, most nem lehetne a miénk kicsi boldogságunk.
2014. dec. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom elképzelni, hogy azt, akit kihordtam, megszerettem és megszültem, másnak adjam. De le a kalappal azok előtt, akik ezt meg tudják lépni a baba érdekében, nagy lelkierő kell hozzá.

A kérdésedre a válasz: szerintem azok közül senki nem adott örökbe gyereket, aki ide írogat a terhes nőknek és osztja az észt. És most ne merüljünk el az abortusz kérdésében, mert az más.

2014. dec. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
3%
nekem nagyobb lelkierő kellett volna megölni mint örökbe adni, ahol tudom hogy boldog, és szép élete van.
2014. dec. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
De nem hiszem el, hogy nem lehet megérteni: a kérdés nem a megölni/örökbeadni! Próbálj már meg elszakadni az abortusztól.
2014. dec. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Igen,ha ez az ėletet jelenti és nem tudnám az érzelmi,fizikai fejlődését biztosítani.Az is biztos,hogy nyílt örökbefogadást választanám,mert ott lehetőség van a megfelelő szülők kiválasztására.
2015. jan. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Dogy ***** válasza:
36%
1. Védekezz !! 2. Abortusz eletre szóló lelki nyomor !!! Áteltem 1x nem javaslom egeszsegügyileg is káros sejtcsomók Maradnak a testedben örökre ! Pszihikailag is dolgozd Feld h a gyereked nem él es nem is fog soha ! És KI tehet erröl ? Te ! 3. örökbeadást nem próbáltam de inkább éljen Másnal egy Elet ! Mint hogy aláírtam orvosi papírt h megöljèk !
2016. júl. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Dogy ***** válasza:
26%
Az örökbeadást könnyebb feldolgozni ! A gyerek él egeszseges !! Es ha Minden követ megmozgatsz de nem lehet eltartani !! Mint AZ a teny hogy meghalt orvosok megölték a Te kéresedre mert Te Aláírtad a Papírt ! Egyik se a legjobb --> TEHÁT VÉDEKEZZ !!!
2016. júl. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Dogy ***** válasza:
Teny hogy Borzasztó világban élünk amikor nap Mint man ilyen kérdések felmerülnek !!!
2016. júl. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!