Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » Az örökbefogadás/örökbeadás...

Az örökbefogadás/örökbeadás látszik a gyerek anyakönyvi kivonatán? Hol lehet kideríteni ha örökbe fogadtak? 18/L

Figyelt kérdés

2015. jan. 3. 13:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
9-es neked már nem ez az első negatív kommented az örökbe adó anya ellen.. had kérdezzem meg miért van benned ennyi gyűlölet irántuk? egy másik kérdésnél már "beszélgettünk" és elmondtam a véleményem neked erről... téged örökbe fogadtak? esetleg kiderült hogy otthon bántalmaztak-elhanyagoltak ezért vettek el a vér szerinti szüleidtől? vagy megkerested később a szülőanyád és nagy ívben sz..-t a fejedre? vagy miért??? (tényleg érdekel!)
2015. jan. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
engem is örökbefogadtak, de sehol nincs látható nyoma
2015. jan. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
a születési anyakönyvi kivonatodnak a kiadási dátuma sincs később minimum pár héttel mint megszülettél?
2015. jan. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
de, talán, bár nincs előttem, de azért abból csak úgy, hogy az ember nem beszél senkivel, nem kell leszűrni következtetéseket :) de mindjárt megnézem most már :)
2015. jan. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
megnéztem, az enyémen 10 nap eltérés van, ami aztán semmi nem jelent, ha nem akarja az ember, szóval szerintem így nem lehet ezt megmondani
2015. jan. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
lehet régen nem kellett a 6 hetet kivárni míg visszaléphet a szülőanyuka :) 10 nap tényleg szinte semmi... ebből nem lehet következtetni semmire :)
2015. jan. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!