Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » Ez elég ok lenne a gyanakvásra...

Ez elég ok lenne a gyanakvásra, hogy nem vagyok vérszerinti gyerek? Ellentmondások vannak.

Figyelt kérdés

Születési anyakönyvi kivonatot megnéztem, rajta van, hogy mikor születtem és hol. Pesten. Rajta van a kerület. Viszont a keltezés dátuma nem a születési napom, hanem rá 6 évvel későbbi időpont...

Viszont itt jártam óvodába, iskolába... 3 éves koromtól itt jártam oviba, de lehet, hogy nem mert csak a nagy csoportra emlékszem és hogy 7 évesen kezdtem az általánost, mert vissza tartottak.

Mindenki x településen lakik a családomban, több mint 30 éve, én y településen láttam meg a napvilágot...

Barátoktól/rokonoktól hallottam, hogy mindenki azt mondogatja, hogy emlékeznek amikor anyámék magukhoz vettek.

Anyám egyszer még általános iskolás voltam, amikor azt mondta, hogy nem lehetett saját gyereke, csak a nővérem.

Azóta gyanakszom, hogy mi van ha...

20 éve koromra pánikbeteg lettem és valószínű ez a trauma köszönt vissza...

Most 23 éves vagyok...

Hogy deríthetném ki, hogy hol vannak a gyökereim?

Pesten a 8. kerületben születtem...


2015. nov. 17. 09:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%

lúzer vagy nem pánik beteg

az a bajod hogy otthon ülsz és nincsenek barátaid

2015. nov. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

"Barátoktól/rokonoktól hallottam, hogy mindenki azt mondogatja, hogy emlékeznek amikor anyámék magukhoz vettek." - azért ez gáz. Ha egy szülő úgy döntött, hogy saját vérszerinti gyerekként neveli fel a gyerekét, akkor a rokonság/barátok mindegyike lehetne annyira diszkrét, hogy ezt normálisan kezeli.

Most ott vagy 23 évesen és erre a törésre fogod egy erős lelki problémád. A szüleid nem véletlenül döntöttek úgy, hogy nem árulják el, hogy örökbefogadtak. Felnőtt korodban rájöttél és már ott is a baj. Ha félsz a szüleiddel beszélni erről, akkor a hivatalos szervet keresd meg ezzel. Eleve ott fognak tudni segíteni, hogy milyen szakembert/kit érdemes megkeresni, ha azt érzed, hogy emiatt lettél pánikbeteg. Segíteni fognak.

2015. dec. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!