Lassan 7honapos terhes vagyok és csak az 6honaban vettem észr nem szeretném megtartani korulmenyek között! Mi a tehendöm?

Figyelt kérdés
2016. dec. 3. 06:32
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
90%
Keresni egy örökbeadással foglalkozó szervezetet, hogy a baba már egyből az új családjához kerüljön, ne kelljen feleslegesen a kórházban várnia és csecsemőotthonba kerülnie. Én ajánlom a gólyahír alapítványt.
2016. dec. 3. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
49%
Amikor mozgott, mit gondoltál mégis mi az??
2016. dec. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
65%

Ez a kérdés màr nem aktuàlis a terhesség mehszakítàsa témakörhöz. Ezt a babàt màr ígyis úgyis megszülöd. Kezdj el utànajàrni az örökbeadàs dolgainak!

Nem is értem hogy nem lehet észrevenni. Mit gobdoltàl mi mozog benned? Vagy mitől kerekedik a hasad?

2016. dec. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
82%

Mi a tehendő??? Ez így??

És nem tűnt fel,hogy nő a hasad? És rúgdosnak odabent??

Jó tudom,mindjárt jól.kimagyarázod,mint a legtöbb kamukérdésnél,hogy te túlsúlyos vagy és amúgy a gyerek mozgása totál olyan volt,mintha finganod kéne...

2016. dec. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
89%
Bolcso alapitvany, Budapest.
2016. dec. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
84%
Több alapítvány van akiknél sorban állnak a leendő szülők.Keress fel egyet,ők segítenek.
2016. dec. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
2016. dec. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 Szegfűszeg válasza:
Szabad megkérdezni, hogy hány éves vagy? Úgy talán könnyebb lenne segíteni.
2016. dec. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Ez kissé bonyolutabb es elmagyarazom mielott mindenki hulyének néz 26vagyok es volt egy 3hetes vérzésem ezert azt hittem elment a baba!igen csak akkor vettem eszre mikor mar 5honapos volt kb a hasam egyaltan nem nott kb anyit mindtha picit meglettemvolna piffadva es utànna minden honapban volt pecsetelő vérzésem!ezért ne itéljetek el de nemtudom mitegyek mert senkinem tudja egyedül elek szulok meg tavol lehet hogy hulyenek neztek de a terhessegemnek semmi tünete nem volt!
2016. dec. 4. 16:09
 10/26 anonim ***** válasza:
82%

"volt egy 3hetes vérzésem ezert azt hittem elment a baba!igen csak akkor vettem eszre mikor mar 5honapos volt kb"


Ha előbb nem is, de itt elkellet volna menned orvoshoz! Egy 5 hónapos magzat 17-21 hetes terhesség, 18-28 cm a magzat. Vagy meghal és nem születik meg, ekkor a te életed is veszélyben van, vagy "elvetélsz" magadtól, de hidd el azt észrevennéd.

Kórházi körülmények között is, ha meghalt a baba, vagy valamilyen élettel nem összeegyeztethető betegsége van meg kell szülni.



Voltál már orvosnál? Mindenképpen látnia kéne, ne halogasd tovább. A helyi védőnőnél érdeklődhetsz (oda el fog küldeni az orvos), hogy milyen lehetőség vannak az örökbe adásra.


11 hkm

2016. dec. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!