Lassan 7honapos terhes vagyok és csak az 6honaban vettem észr nem szeretném megtartani korulmenyek között! Mi a tehendöm?

Figyelt kérdés
2016. dec. 3. 06:32
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
54%
Én is azt ajánlom, hogy örökbefogadással foglalkozó szervezeteket keress fel. Ők mindenben tudnak segíteni és támogatnak. Ha szeretnél írj privátban mesélek az alapítványokról (melyiknél, hogy van), bár én a másik végén vagyok, mint örökbefogadásra várakozó. :) Mindenképp szervezetre van szükséged. :)
2016. dec. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim válasza:
54%
A mi családunkban is volt ilyen. A hölgy a 3. gyerekét várta és szülés előtt néhány héttel vette csak észre. Hihetetlen, de igaz. Szerintem nem kell mást elítélni, csak mert nem úgy működik, mint mi. És mivel lett volna jobb, ha elveteti? Így legalább valaki nagyon fog örülni a babának.
2016. dec. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 Szegfűszeg válasza:
79%

Távol álljon tőlem, hogy hülyének nézzelek. Mással is előfordult már, hogy rendesen megjött neki. Anyukámnak az egyik tesómmal a hatdik hónapig megvolt, mintha nem is lenne várandós. Nővéremen meg nem is látszott az első öt hónapban semmi szinte, pedig nagyon vékony. Nem minden várandósság egyforma.

Nézd. Nagyon nehéz döntés előtt állsz. A babának semmiképpen ne próbálj meg ártani. Neki már meg kell szüleitnie, az a te érdeked is. Ugyanis ha bármivel próbálkozol az életetekbe kerülhet.

Meg kell szülni, de már most vedd fel a kapcsolatot valamely szervezettel, akik örökbeadásokat bonyolítanak. Hidd el, hogy készséggel állnak majd rendelkezésedre. És a babának is jó lesz, mert olyan családhoz kerül, akik márn agyon várják, akiknek másképp nem lehet. Szóval hallgass azokra, akik léből ezt javasolták. Én kitartást kívánok neked, mert még nem tudod de nehéz időszakon fogsz keresztülmenni, mert amint odaadod hiányozni fog mélyen legbelül. És soha nem fogod elfelejteni, hogy van valahol egy gyermeked. Most már inkább erre kell felkészülj. :-) Kívánom, hogy minden rendben legyen és sok erőt hozzá!

2016. dec. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
20%
Sokan leszóllnak téged, én is kérdezném és 6 hónapig mit gondoltál merre jár mikulás. De van egyik dokumentum csatornán egy műsör ami arról szól, hogy sokan nem veszik észre,hogy terhesek, tehát elhiszem te se tetted. A többi teendőd leírták. Bár 75% az esély megszülöd és nem tudod odaadni. Bár a körűlmények nem fognak változni ha jól sejtem.
2016. dec. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 WAR Team válasza:
0%
Jó politikus lennél..
2016. dec. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 Nemes Zoltán ***** válasza:
17%

Bejött az élet, gyerek jó muri, meglátod.

Sokan mondják hogy feldobja a napjaidat, és ez így is van.

Ne aggódj, ez olyan pont mint a foghúzás , elején fél tőle az ember , hazudik magának, hogy nem is fáj , de ha kihúzták akkor boldog a foghíjas mosoly:)

2016. dec. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
13%

kevés segítség, de szüleid tudjék, hogy terhes vagy?

mert meg ofgod bánni mikor meglátod a picit. Soha többé nem fogod látni, aki benned élt. Mikor elkezd mászni, nevetni, mondani,hogy anya. Oké, egyedül élsz, ez nehéz, de nekem a lányom oylan apróságokkal meg tud nevettetni, alig ismeri a világot és ezért vicces. Gondold át, nem egy játékbaba akit lepattinthatsz, de rengeteg kedvességet ad majd :)

2016. dec. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
14%
utolsó vagyok: egy árvaházban sokáig egyedül lesz, bár lehet gyorsan lesznek szülei. Én nem tudnám senkinek se odaadni, akármilyen körülmények között élnék.
2016. dec. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
83%

Utolsó! Megértem, amit mondasz, de hidd el tudja mit veszít, ha örökbe adja. Nem ez volt a kérdés és ne azon legyél, hogy neki még rosszabb vagy nehezebb legyen! Azért vannak az alapítványok, hogy az örökbeadónak is segítsenek ebben a helyzetben és mellette álljanak a szülés után is.

árvaházba nem kerül a pici, tekintve, hogy az már nem is létezik itthon (12 éves kor alatt nevelőszülőkhöz kerül, aki nem örökbe adható). Aki meg örökbeadható (főként, ha az örökbeadó előre felveszi a kapcsolatot alapítvánnyal vagy a TEGYESSZEL), már a szüleivel (örökbefogadókkal) megy haza a kórházból.

2016. dec. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

örülök, hogy ennyire le lettem pontozva xD mindenhol 0%

csak tudod aki a 6.hónapban jön rá,hogy terhes szerintem fogalma sincs arról mit veszít, kapisgálod?

2016. dec. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!