Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » Egyedülálló férfiként mennyi...

Egyedülálló férfiként mennyi az esély a sikeres örökbefogadásra?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom semmi értelme családalapitáshoz nőt keresni. Aki komolyan gondolja attól már félnek manapság a csajok én úgy tapasztalom. Az árvaházak tele vannak úgyis. Én meg úgy érzem képes lennék felnevelni egy lurkót egyedül is. Nem vagyok perverz. Anyagi gondjaim nincsenek. Csak szeretném végre kimutatni a szeretetem valaki felé és ha ez egy gyerek akkor az.
2017. jún. 9. 12:20
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nem sok.Ne add fel a reményt, 30éves vagy vannak akik tőled idősebb korban találják meg a párjukat akivel családot alapitanak.Fontos,hogy ismerkedésnél és az ismerkedés folymatában ne erőltesd ezt a gyerek dolgot.Lehet a másik félnek időre van szüksége,hogy kibontakozzon a kapcsolat vagy egyszerűen csak szeretné egy kicsit élvezni az együtt töltött időt.Attól az még lehet egy jó kapcsolat,és idővel jön a többi is,de nem mindenki kész azonnal az elköteleződésre,főleg ha addig másmilyen életet élt,lehet hosszú ideig nem volt párja,az ideje nagy részét lekötötték a tanulmányai.Néha megkell tanulni késleltetni a vágyainkat-ebben az esetben a gyerek iránti vágyat.
2017. jún. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
91%
Gyermek iránti szeretet és a társ iránti szeretet nem ugyan az és nem is lehet ugyan az. Az soha nem vezet jóra, ha egy gyermeken próbáljuk kitölteni azt a a szeretet, amit a társ iránt kellene. Gyermek nem lehet pótlék, megbosszulja magát. Mindig.
2017. jún. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:
Néhányan nagyon el vannak tájolva. Eléggé előitéletesek vagytok. Ki mondta, hogy az első randin a gyerek témával ostromlom a csajokat? Akinek meg a családjában kevésbé szereti a gyereket mint az asszonyt vagy fordítva az jobb lenne ha elgondolkozna magán. Nem azt mondom hogy ugyan az a kapcsolati státusz de azért vicces, hogy úgy gondolkozol az asszonyért az életem a gyerekért csak a lábkörmöm viheted.
2017. jún. 9. 13:08
 14/42 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából egyedül semmi. Eleve olyan papírt tolnak eléd, hogy jelöld be milyen fogyatékossággal élő gyermeket tudnál vállalni. Pl. szívbeteg, autista, stb. Minél többet jelölsz, nyilván annál nagyobb az esély, hogy szólnak. És ugye majdnem 100%, hogy a gyermek roma. Nem firtatom, hogy ezekbe belegondoltál-e, de minden tiszteletem azoké, akik vállalni tudják, szerintem még ketten is nehéz.
2017. jún. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
73%
Ha keresel találsz!
2017. jún. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:
Eddig te adtad a legnormálisabb választ és ezt köszönöm.
2017. jún. 9. 13:27
 17/42 A kérdező kommentje:
7-es te igyis uggyis menekülnél amikor fél év után azt mondanám h várjunk még a szexel. 15- ös te mihez szóltál hozzá? Mit kéne keresnem? Elolvastad a kérdést?
2017. jún. 9. 13:30
 18/42 anonim ***** válasza:
59%

Nem lehet hogy ezzel a borzasztó helyesírással üldözöd el a potenciális petefészkeket? 😁😁

Már ne haragudj de az itt megnyilvánult stílusod alapján nem csodálom hogy nem találsz párt.

2017. jún. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:
Ha szerinted ez a borzasztó, akkor te nem jártál még facebook-on.....
2017. jún. 9. 13:45
 20/42 anonim ***** válasza:
Nulla. Mellesleg egy feleseg meg egy gyerek fele teljesen masmilyen tipusu szeretetet kell kimutatni (es mashogy!). Amivel nem azt mondom hogy az egyik erosebb lenne a masiknal, csak azt, hogy mas.
2017. jún. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!