Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » Egyedülálló férfiként mennyi...

Egyedülálló férfiként mennyi az esély a sikeres örökbefogadásra?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom semmi értelme családalapitáshoz nőt keresni. Aki komolyan gondolja attól már félnek manapság a csajok én úgy tapasztalom. Az árvaházak tele vannak úgyis. Én meg úgy érzem képes lennék felnevelni egy lurkót egyedül is. Nem vagyok perverz. Anyagi gondjaim nincsenek. Csak szeretném végre kimutatni a szeretetem valaki felé és ha ez egy gyerek akkor az.
2017. jún. 9. 12:20
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:

"A másodikról már nem is beszélve : nem az a szórakozás számára, hogy diszkóban / kocsmában piál."


Ha a diszkóban, kocsmában ismerkedsz akkor ne csodálkozz az eredményen.


Én is azt hittem egy időben, hogy örökké egyedül leszek. Aztán mégse így lett. 8 éve együtt vagyunk, azóta persze összeházasodtunk és már 8 hónapos az első gyermekünk. Tényleg csodálatos dolog apukának lenni, egyedül viszont ez iszonyú kemény lehet, akár anyuka akár apuka marad egyedül.

Én is azt javaslom, hogy ismerkedj hasonló gondolkodású lányokkal aztán lesz baba is.

Vannak, hidd el. Mi pl az interneten ismertük meg egymást tök véletlenül, de nem társkeresőn.

2017. jún. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim válasza:
Egyedülálló férfiként kb 0% esély. Mert tuti melegnek gondolnak. Nekik meg ugye nem adnak. Sajnos. Inkább adnak olyannak akik a pénzért csinálják. :(
2019. febr. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!