Mit tennétek, ha 16 évesen kisbabát várnátok és szüleid meg akarnák ölni, abortusz mellett foglalnának állást, vagy örökbe adás mellett?

Figyelt kérdés
Így jött össze, párod szülei felnevelnék. Szüleid inkább meggyilkolnák abortusszal. Az sem érdekelné őket, ha később nem lehetne gyereked. Mivel 18 hétig nem szóltál, így szülők terve az abortusszal nem jött össze. Most inkább örökbe adnák. Normális, ha a nagyszülők ennyire idegenkednek saját unokájuktól? Megvolt az oka, hogy szülők miért nem értesültek róla "időben".

2018. febr. 22. 09:03
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
minden vélemény érdekel. mire szülésre kerülne a sor, 17 éves lenne az anyuka. Nem tervezett, de a gumi nem volt jó méret a fiúra. A fiú szégyellt venni, ami volt az méretben nem volt rá jó.
2018. febr. 22. 09:07
 2/30 anonim ***** válasza:
58%
nem normális, az emberben kell hogy legyen megbocsájtás, főként a lánya felé, egyszerűen nem tudok olyan indokot ami miatt ne álljak a gyermekem mellé a harag ellenére. Nyilván nem lennék boldog a ténytől, ha tehetném, én nevelném fel a gyermeket sajátomként szeretve. Akkor is ha netán erőszakból születik. Ha anyagilag nem tehetném meg, akkor pedig örökbe adnám, mivel vallásos vagyok, nem egyeztethető össze az értékrendemmel az abortusz. Ennek ellenére megértem azt is aki elveteti, inkább vetessék el ha képtelenek lennének szeretni, mert akkor csak szenvedés lenne az élete.
2018. febr. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
95%

Ebben a témában minden annyira szubjektív. Meg lehet érteni/magyarázni mindent meg az ellenkezőjét is.

Úgyhogy ahány ember annyi féle vélemény, de alapvetően az abortuszpártiak és az abortuszellenesek feszülnek egymásnak.

Én hatalmasat csalódnék a gyerekemben (akár a fiú szülei helyében is), hogy ennyire nem voltak felkészítve és ennyire buták voltak a gyerekek hogy képtelenek voltak védekezni. Mi az hogy félt venni? Akkor miért nem vettek együtt vagy kért meg egy felnőttet?

2018. febr. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
97%
Aki fél gumit venni, az ne szexeljen.
2018. febr. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
76%
Gratulálok, szép provokatív kérdés. Az abortusz nem gyilkosság. Ellenben minden tizenévesnek joga van szülni: nem, nem kényszeríthető abortuszra akármilyen hülye kis taknyos sem- Ellenben a terhes gyerek szülei kényszeríthetőek hogy vén fejjel felneveljék az unokájukat, ahelyett hogy nyugodtan élhetnének. Ja, és az nem úgy megy hogy kipottyan a baba, és majd a fiú szülei felnevelik. Nem fogják csak úgy elvenni az anyától. Amúgy gyönyörű hogy a másik oldalról is a nagyszülők szívnak, csak mert a kölyköknek ba.szni van eszük, de egy nyavalyás kotont felhúzni már nem. Szóval öt ember életét vágták gallyra a takonypócok kapásból, mert ba.szhatnékjuk volt.
2018. febr. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
77%
Mivel vagy annyira sunyi, hogy nem szóltál időben, így mehetnél a párod szüleihez és haza sem kéne jönnöd többet.
2018. febr. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
88%
"A fiú szégyellt venni, ami volt az méretben nem volt rá jó." De a kiscsajba belelógatni a fa.szát azt nem szégyellte mi?
2018. febr. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
48%
Az meg hogy nem érdekli őket hogy később esetleg nem lehet gyerek: Hát ilyen anyánál, mint az aktuális hazug liba nem is hátrány. Ne szaporodjak a az az IQ negatívok.
2018. febr. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
74%
Lehet lepontozni. De a hazugsággal együtt, hogy tudatosan kifutott az időből, tizennyolc évesen takarodhatna a kis ku.rva a háztól. Undorító kis ri.banc.
2018. febr. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
76%
Az előttem lévők kb mindent leírtak .. Te viszont elfelejtetted azt a fontos dolgot leirni ,hogy a „szemét” nagyszülő hogyan áll anyagilag .. ugyanis nem mindegy ,hogy még anyukát is apukát is meg a gyereket is eltartsák + még magukat.. sztem teljesen normális a reakció a részükről..
2018. febr. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!