Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Miért gond ha egy óvónő...

Miért gond ha egy óvónő nagyon csinos?

Figyelt kérdés

2019. szept. 23. 19:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ismerek olyan pedagógust, aki állandóan kihívó ruhákban pózol, csücsörít a képeken, mint valami 16 éves kis tini.. Mondjuk se fehérneműs, se meztelen képeket nem tesz ki, de nekem ez már sok, főleg hogy a gyerekek követik. Nem az a baj, hogy csinos.
2019. szept. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem attól lesz valaki "nagyon csinos", hogy képeken pózol és kirakja elöl-hátul, amire a másik nem kíváncsi. A mi egyik fiatal óvónénink szerintem tényleg irigylésre méltóan szép, ráadásul csak úgy magától, nem kell hozzá neki smink, műköröm és hasonló "órákig készültem a fellépésre" kellék, és teljesen munkahelyének megfelelően praktikusan öltözködik és persze normálisan viselkedik. Egy pedagógustól azt várják a szülők és a tágabb általános közvélemény, hogy példát mutasson és tisztelhető legyen, és hát olyan értékrendet képviseljen, ami pont nem a külsőségeken alapul.
2019. szept. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Hát például én a vonaton utazom és ugyan nem óvónőkről fogok szólni, hanem tanárokról.

De pl. Már azért elég hideg van, de egy kb. 25 körüli tanító néni, fekete bőr szoknyába jár mindennap! De olyan minibe, hogy az épp hogy takarja a fenekét. Mellé magassarkúba és természetesen festett szőke haj, erős smink, műköröm.

Egy másik általános felsősöket tanító 45 körüli nő. Hát ő is minden egyes nap szoknyába jár, ált. Térd középig ér és magasssarkúba. És hát nekem az annyira fura. Meg hogy már nagyon hideg van, viszont nagyon lengén öltözik.


Persze tényleg mindenki maga dönti el mit vesz fel, de szerintem egy pedagógus mintát mutat öltözködésével, viselkedésével..

2019. okt. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!