Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ovis gyereked óvodába bevitt...

Ovis gyereked óvodába bevitt szülinapi tortája mennyibe került?

Figyelt kérdés
Kislányomnak most lesz a szülinapja. Csak cukrászdai/bolti tortát lehet bevinni. Érdeklődtem pár környékbeli cukrászdában és 10ezernél kezdődik egy teljesen egyszerű 16 szeletes csoki torta. Teljesen elképedtem, mert nem nagyon járunk cukrászdába, általában magam sütök. Kicsit szívenütött ez az összeg. Meg sem mertem kérdezni hogy egy formatorta mennyibe kerülne.
2019. nov. 25. 04:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
39%

Hát ne vigyétek. Vagy kötelező? Sose voltam ennek híve hogy iskolába, óvodába vinni kell sütit szülinapra.

De amúgy a kérdésre is válaszolva: Igen egy ekkora torta ennyibe kerül.

2019. nov. 25. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 grafno ***** válasza:
17%
Akkor felkoszontik torta nélkül és csinálsz sütit hozzá.
2019. nov. 25. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
98%
Hát az auchanban szerintem kapsz ennél olcsóbban is,bár 5 ropi alatt ott sem úsznád meg. Mi nem viszünk tortát,oviban dolgozom,láttam hogy meglepő módon mennyi torta megy a szemétbe,mert a gyerek nem eszi meg.
2019. nov. 25. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez kegyetlen sok!


Én két tortát vittem, az egyik 5000 alatt volt, pici, a másik 8000 nagyon jó cukrászdából, 18 szeletes. Gondoltam a ketto egyutt eleg lesz, de vegul csak a nagyot osztották el 25 gyerek kozt es az ovonoknek is jutott, a kicsit meg mi 9en ettuk ket napig.

2019. nov. 25. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
15%
Mi nem Magyarorszagon élünk. Itt nem visznek tortát, helyette kis csomagokat ad az ünnepelt a társainak. Egy mini csomag gumicukor, egy dobozos üdítő, nyalóka feldíszítve... De láttam már pl facebookon is "tortat" üdítőből és édességből. Egészen biztosan olcsóbban jön ki és sokkal ötletesebb is. Az első pár kép innen: [link]
2019. nov. 25. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
21%

En magam sutottem 🙂

Na jo nekem egyszeru mert cukrasz vagyok

2019. nov. 25. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
98%

6!


Magyarorszagon sima állam alltal fenntartott óvodába tilos házilag készített süteményt bevinni. Mondjuk ez eleve benn van a kérdés leírásában is.

2019. nov. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
82%
Olyan 6-7ezer lesz kb. Már utánanéztem. Auchanban is csodaszépek vannak ennyiért. Valószínű ott fogom venni.
2019. nov. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenmentes bolti csokis kekszeket/sütit vittem, amit egyébkén a gyerekkel közösen vettünk reggel, mert ő kérte, hogy majd mindenki ehessen belőle. Kb. 2000 Ft volt. Az oviban rárakták egy tányérra körben és arra a gyertyát (és persze örültek, hogy nem kell szeletelni meg hűteni). Egyébként is tartunk mindegyiknek itthon is szülinapot nagyszülőkkel, unokatestvérekkel, aztán a barátaival is szülinapi zsúrt legtöbbször játszóházban, úgyhogy szerintem elég ez így egy gyerekre költésből is, cukorból is, körberajongásból is.
2019. nov. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Sose viszek be tortát. Az itthonra van. :) Túró rudit szoktam, az óvó nénik meg építenek belőle tortát, közepébe a gyertyát, teljesen móka, a gyerekek meg eskü jobban örülnek neki.
2019. nov. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!