Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ovis gyereked óvodába bevitt...

Ovis gyereked óvodába bevitt szülinapi tortája mennyibe került?

Figyelt kérdés
Kislányomnak most lesz a szülinapja. Csak cukrászdai/bolti tortát lehet bevinni. Érdeklődtem pár környékbeli cukrászdában és 10ezernél kezdődik egy teljesen egyszerű 16 szeletes csoki torta. Teljesen elképedtem, mert nem nagyon járunk cukrászdába, általában magam sütök. Kicsit szívenütött ez az összeg. Meg sem mertem kérdezni hogy egy formatorta mennyibe kerülne.
2019. nov. 25. 04:39
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, merre élsz, de nálunk egy 16 szeletes tortát olyan 4-5ezer körül megkap az ember a cukrászatban. Ovisoknak pedig bőséggel elég, simán lehet több szeletbe osztani (bár szerintem pont ezért jobb nekik a szögletes torta)
2019. nov. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk egyébként engedték az sk tortát, szóval mindig azt vittünk, suliba is azt viszünk (most is tortáznak. Néhány anyuka elkezdte, én meg nem mondom azt a fiamnak, hogy neki nem lehet benti tortája. Hát lesz).

De ha sokallod, akkor vegyél gyerekek+óvónők, dadusok létszámának megfelelően mondjuk mignont, rendezd őket formára (akár emeletesen is) és készen van a minitortákból álló tortád. Egy mignon ha k*va drága, akkor sem több, mint 300 ft (és a cukrászatokban általában lehet kérni kisebb méretűt is), 20 emberre számolva 6000 és mégsem 10.

2019. nov. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Lányom nagycsoportos, tehát 3 ovis szülinapozáson vagyunk túl. Az első tortáját a tescoban vettem, egy bagyoly formatorta volt 6.000 Ft körül, a másodikat cukrázdából rendeltem, az 11.000 Ft volt, idén auchanban vettem 4.800 Ft-ért.
2019. nov. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, egyesek miről regélnek.

20 szeletes torta 4-6000 Ft, díszítéssel, figurákkal, minőségi cukrászdából Győrben, ami állítólag piszok drága város.

(Megj.: óvodába nálunk nem szokás tortát vinni, hanem a saját ünneplésre szoktunk venni, innen ismerem az árakat.)

2019. nov. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem rengeteg! Nálunk ez 5ezer körül van.

Amúgy én sem tortát vittem. Vettem szívószálas üdítőt, meg dörmi kismackót, annyit ahányan vannak. Összekötöttem alulra a szívószálasat nagyjából kör alakban, meg a mackókat is, és csináltam belőlük egy emeletes “totát”. Óriási aikere volt, nagyon tetszett a gyerekeknek és bőven elég is egy ekkora édesség. Amikor kérdeztem az óvónőt, azt mondta, hogy ha tortát viszek, akkor 3 gyerekre számoljak egy szeletet, és még lehet az is sok. Így én inkább a kismackó mellett döntöttem.

2019. nov. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Auchanos tortát szoktam, az kb 3 ezer forint. De van aki szülinapra sem tortát visz be, hanem valamilyen ropogtatnivalót, akár édeset.

10 ezret biztos nem költenék az ovis tortára.

2019. nov. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
88%

Mi szülőin megbeszéltük, hogy lehet saját készítésű tortát vinni. Próbáld meg szülők között felhozni a témát.

Az óvónők nem mondhatják, hogy lehet, de a szülők megszavazták így szemet hunynak. Egy próbát megér.

2019. nov. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
5-7 ezer
2019. nov. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
28%

7es ha cukrasz vagyok vajon hol dolgozom ?...

😁

Eleg ciki ha nem esett lehegy cukrasz tortakat sut egy cumraszdaban 😁

2019. nov. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
78%

19!

Elég ciki, ha olyan buta vagy, hogy nem vagy képes a feltett kérdésre válaszolni.


" En magam sutottem 🙂


Na jo nekem egyszeru mert cukrasz vagyok"

Ez 1000 emberből 1000nek azt jelenti, hogy otthon sütötted, okoska.

2019. nov. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!